Přichází BubbleScope a BubblePix app

Velmi netradiční příslušenství pro iPhone představil v těchto dnes vývojář Tom Lawton. Poté, co několik měsíců pracoval na tvorbě svého zajímavého doplňku pro záznam fotografií a videí pod úhlem 360 stupňů, s ním konečně vstoupil na trh a uchází se o přízeň mezi majiteli iPhonů 4/4S, ale rovně nedávno představené poslední verze s číslem 5.  Novinka má název BubbleScope a spolu s ní se uživatelé dočkají i speciální aplikace s příbuzným pojmenováním BubblePix.

A co že si pod oběma doplňky vlastně představit ? Zatímco BubbleScope je přídavný objektiv, který můžete upevnit na pouzdro a pořizovat s ním záběry v úhlu 360 stupňů, BubblePix aplikace je jeho pomocník, díky němuž svoji tvorbu nahrajete na komunitní web, kde lze sdílet vaše foto a vide příspěvky s ostatními milovníky tohoto stylu.

BubbleScope není prvním-a troufám si napsat, že ani posledním-zařízením tohoto typu, kterým se tvůrci snaží zlákat iPhone komunitu.  Už skoro před rokem se hodně mluvilo a psalo o podobně koncipovaném příslušenství jménem Kogeto. Tehdy jsem o něm psal článek, který si můžete připomenout ZDE. Zhruba o měsíc později, tedy koncem letošního února se zase na scéně objevil doplněk GoPano Micro.  O něm se více dočtete TADY a jen dodám, že aktuálně se dá rovněž sehnat i pro iPhone 5.

Netuším, jestli si někdo u nás tohle příslušenství vůbec kdy objedná a vyzkouší. Pokud by se přeci jenom našel nějaký odvážlivec a fanoušek, ať si připraví na nákup kteréhokoliv z výše uvedeným doplňkům částku mezi 50,- až 60,- dolary. Abych nezapomněl, o novince BubbleScope se můžete dozvědět více na jejím komunitním webu ZDE.  Aplikaci BubblePix, která je její součástí, potom můžete ZDARMA stáhnout v App Store. Viz odkaz vpravo pod článkem.[app url=”https://itunes.apple.com/cz/app/bubblepix/id478824625?mt=8&ign-mpt=uo%3D4″]