UPLO app – sdílej, tiskni a prodávej

Velmi zajímavý projekt, který má soustředit do jedné aplikace a webové služby tři zásadní funkce – malou sociální síť, možnost objednávek tisku fotografií a zároveň jejich prodej, slibuje projekt UPLO, o němž se v poslední době stále více mluví i mezi zahraničními iPhone fotografy. Aby ne, služba totiž počítá i s uvedením aplikace pro iPhone, která by všechny uvedené prvky měla podporovat. A to je lákavá informace, nemyslíte ?

UPLO app foto 4Jen si to představte: Vytvoříte si profil, nahrajete své iPhone fotografie nebo jakékoliv ostatní digitální snímky, načež si pak můžete objednat jejich tisk, případně doufat, že si vás někdo všimne a za některý z motivů vám zaplatí. UPLOadovat fotografie půjde pochopitelně i z vašeho stolního počítače. S nápadem vytvořit službu přišel fotograf a podnikatel Patrick Cline, který se spolupodílel například na webovém projekt magazínu o designu s názvem Lonny.

UPLO app foto

První informace o projektu jsou lákavé a slibně vypadají i některé screenshoty z chystané aplikace pro iPhone. V tuto chvíli je služba v testovací beta verzi, nicméně by se měla na trhu objevit zanedlouho. Konkrétní datum ale ještě autor neoznámil. Pokud se chcete dozvědět více, podívejte se na zkušební web UPLO.com, případně na Fan Page projektu na Facebooku.[app url=”https://itunes.apple.com/cz/app/uplo/id576329463?mt=8&ign-mpt=uo%3D4″]