Olloclip představil inovovaný objektiv 4-in-1

objektiv

Společnost Olloclip je lídrem ve fotografickém příslušenství pro telefony iPhone. Nyní představila nové tělo oblíbeného objektivu sady 4 v 1 pro použití nejen s iPhony SE.

Tento objektiv je oblíbený proto, že vám, jak jeho název napovídá, poskytne hned čtyři použití. Především se jedná o širokoúhlý objektiv a objektiv rybí oko, po jejichž odšroubování ale dostanete 10 a 15x makro.

Nynější tělo ve variantě 5/5s bylo použitelné nejen pro ně, ale i pro nejnovější iPhone SE a popřípadě i pro iPod Touch 5. a 6. generace. Oproti variantě pro modely iPhone 6/6s a 6/6s Plus však nebylo použitelné s přední kamerou.

To už právě umožňuje nově představený inovovaný model objektivu 4-in-1, který si zachovává všechny přednosti předchůdce, ale rozšiřuje své použití. Jeho cena je však 79,99 €, což je o 10 € více, než nyní stojí původní varianta. Jen na vás tak záleží, zda si za rozšíření použití připlatíte, nebo si vystačíte jen s původní variantou.

 

Přečtěte si více o produktech společnosti Olloclip

Objektiv 4-in-1 Lens můžete kupovat přímo na stránkách Olloclip.com, kde můžete zakoupit i inovovanou variantu objektivu selfie 3-in-1 Lens.