Květnový Snap fandí cestování

O populární fotoaplikaci Hipstamatic a jeho tvůrcích už jsme toho tenhle týden slyšeli hodně. Hlavně díky oznámení o přípravě nové sociální “obrázkové” sítě s názvem OGGL, kterou má na svědomí stejný tým vývojářů. Pracovní týden nicméně uzavřeme opět informací o téhle, stále kultovnější app. Právě totiž vyšlo květnové vydání  magazínu SNAP, který je velmi oblíbeným časopisem pro iPhone a iPad, který pojednává především o životě Hipsta fotografů a komunity kolem téhle aplikace.

Editoři tentokrát zvolili hlavní téma cestování. A tudíž se můžete těšit na slušnou porci fotek a informací z různých částí světa. Kouzelných i tajemných zákoutí a míst, kam se třeba nikdy nepodíváte:-) I v tomto posledním vydání najdete spoustu inspirace a tipů, jak, co a proč se dá fotografovat právě Hipstamatic kamerou. A ještě tradiční poznámka: Nepřehlédněte (toho si málokdo všímá…), že vychytávkou magazínu  je, že u většiny z prezentovaných fotografií najdete malou ikonu, která vás odkáže na set objektivu, filmu a případně dalšího příslušenství, které autor při focení  použil.

Hipstamatic patří mezi nejpopulárnější fotoaplikace pro iPhone a do konce loňského roku si ho stáhlo přes 4,5 milionu uživatelů. Často ho ke své práci používají i známí fotožurnalisté. SNAP magazín je ke stažení ZDARMA a číst si ho můžete jak na webu ZDE, tak díky aplikaci v iPhonu, iPodu Touch, ale také na iPadu. Pokud jste na něj ještě nenarazili, neváhejte. Můžete se stát jedním z více jak 400 tisíc čtenářů, které si tento časopis získal.Viz Odkaz do App Store.[app url=”https://itunes.apple.com/cz/app/snap-magazine/id523261788?mt=8&ign-mpt=uo%3D4″]