Přijďte v pátek na Appliště sraz !!! Čekají vás novinky, hosté, soutěž a překvapení

První letošní Appliště sraz připravili pro své čtenáře a fanoušky značky Apple kolegové z partnerského magazínu Appliště.cz. Koná se již tento pátek 31. ledna od 17 hod v inspirativním prostoru ERA Svět na Jungmannově náměstí v Praze. V rámci akce se můžete těšit nejen na novinky ze světa Apple, ale také prezentaci produktů některých zpřízněných značek. A zároveň rozhovory a diskusní panel s Honzou Březinou a Tomášem Tesařem (tedy mojí maličností, ehm…).

portret Honza Březina

Honza Březina

Honza je fotograf, certifikovaný Apple lektor a spoluautor například videocastu Digit.cz či zakladatel webu MacForum.cz. A patří k respektovaným znalcům značky Apple a nových technologií. Zatímco on vám jistě rád odpoví na dotazy k novinkám na trhu, já budu připraven reagovat na vaše všetečné otázky k žánru iPhone fotografie a všemu, co s ní souvisí.

tomas tesar

Tomáš Tesař

Kromě toho pro vás redaktoři Adam Kos a Tomáš Svoboda (na hlavním snímku) chystají i setkání s několika prodejci Apple produktů u nás v ČR, kteří vám, divákům, prozradí, co zajímavého se brzy objeví v prodeji. Některé z novinek si můžete prohlédnout a otestovat přímo na místě. A chybět nebude ani soutěž. „Diváci, kteří se na páteční sraz vypraví, si můžou zahrát o některé „hračky“ od našich partnerů, které v rámci setkání představíme. Mají šanci vyhrát nejen dárky v podobě třička nebo časopisů, ale třeba i sadu bezdrátových reproduktorů. Na závěr první části programu jsme připravili i jedno velké překvapení. Kdo na Appliště sraz přijde, uvidí něco, čeho se ostatní dočkají až v následujících dnech po našem srazu. Nechte se překvapit,“ lákají čtenáře a fanoušky značky Apple pořadatelé akce Adam Kos a Tomáš Svoboda z magazínu Appliště. Mimochodem, kluci se nechali slyšet, že kdo dorazí v tričku s logem Appliště, má u nich jedno pivo zdarma! Tuhle příležitost si nenechte ujít. Ne kvůli tomu pivu, ale šanci je pořádně zruinovat 🙂 Těšíme se na vás!

POŘADATEL: Appliště.cz

HOSTÉ: Honza Březina a Tomáš Tesař

KDE: Pátek 31. ledna 2014 v 17.00 hodin.

KDE: Era svět, Jungmannovo náměstí 767, 110 00 Praha 1