Rhonna Designs, Printic i iMovie – aktualizace fotoaplikací (44. a 45. týden 2015)Vývojáři mobilních aplikací se stále snaží vylepšovat stávající tituly novými funkcemi, schopnostmi, možnostmi a vymoženostmi. Co za aktualizace tedy nabídl jablečný obchod App Store v 44. a 45. týdnu roku 2015?

Rhonna Designs

Do App Store vtrhla největší aktualizace této aplikace, která nese označení 2.0. Nesmí chybět kompletní podpora nových iPhonů 6s a 6s Plus i s integrací 3D Touch displeje. Vyjma toho přibylo veliké množství obsahu dostupného skrze In-App nákup a to nejen od samotné autorky aplikace Rhonny Farrer, ale i od svých kamarádů – grafiků a designérů. Rhonna je totiž hlavně o grafických prvcích a textu, který vkládáte do svých fotografiích či připravených šablon.

 

 

Dále jsou přítomna drobnější vylepšení, jako např. nové formáty ořezu, nová paleta barev, přibyla možnost kombinovat více fontů v jednom textu atd. Změnila se i ikona aplikace. Drobných změn doznaly i provázané aplikace Rhonna Designs Magic, která je nově plně optimalizována pro iOS 9 a Rhonna Collage, jež dostala novou startovací obrazovku.

icon
Rhonna Designs (5 ratings) Rhonna Farrer Photo & Video, Social Networking 49 CZK Stáhnout aplikaci

 

Typic

V aplikaci konečně padá nesmyslná nutnost použití čtvercové fotografie a nyní poskytuje práci s fotografií o libovolném poměru stran. K tomu přibylo dalších 125 nových designů, které můžete do vašeho snímku vložit. Titul je plně odladěn pro chod v systému iOS 9 a tím přibyla i podpora displejů s 3D Touch.

 

typic

 

S jeho pomocí můžete ihned do aplikace načíst nový snímek či jej okamžitě pořídit a dokonce se nechat inspirovat tisíci snímky vytvořenými právě v titulu Typic.

icon
Typic - Text on Photos (90 ratings) Hi Mom S.A.S Photo & Video, Lifestyle 99 CZK Stáhnout aplikaci

 

Printic

Tato oblíbená služba pro tisk fotografií skrze vaše iOS zařízení rozšiřuje své možnosti a nově nabízí tisk kalendářů ve čtyřech různých stylech. Nevýhodou je však ten fakt, že týden začíná nedělí a nejde změnit na u nás běžné pondělí. Dále byly vylepšeny drobnosti, jako je rychlejší nahrávání snímku atd.

 

icon
( ratings) Stáhnout aplikaci

 

iMovie

S aktualizací jablečného systému na verzi 9.1 mohou majitelé iPadu Air 2 pracovat s filmy v rozlišení 4K. Zároveň byla opravena palčivá chyba integrace iCloud Drive, kdy ten nezobrazoval obsažené projekty.

icon
iMovie (798 ratings) Apple Photo & Video, Lifestyle Zdarma Stáhnout aplikaci

 

VSCO

Tak už i VSCO jede na vlně Live Photos respektive na animovaných GIFech. Pomocí titulu DSCO by VSCO tak můžete nějaký takový pořídit a ihned jej právě v mikrosociální síti, v sekci Explore, titulu VSCO sdílet. Abyste je mohli ale i přehrávat, potřebujete jeho nejnovější aktualizaci.

icon
VSCO: Photo & Video Editor (300 ratings) Visual Supply Company Photo & Video, Lifestyle Zdarma Stáhnout aplikaci