Apple uveřejnil další dokument ze série Shot on iPhone. Lady Misaki je trochu zvláštní náklaďák

Tradice složitě dekorovaných nákladních automobilů je v Japonsku známá již po dlouhá léta. Apple se jí nyní věnuje v dokumentu ze série Shot on iPhone.

Tuzemští „tuningáři“ nejsou pro Apple asi moc zajímaví, a tak natočil mini dokument o těch japonských. Ti se totiž nespokojí s vylepšováním Golfů či Civiců, ale jejich zájem se točí kolem nákladních automobilů. Ty se snaží zkrášlit pomocí nesčetného množství různých světelných efektů a doplňků.

Další promo na iPhone X – další reklamy a další videonávody

 

Natočeno na iPhone Xs

Tento dokument je kompletně natočený na iPhone Xs a má jej na svědomí Jiro Konami. Trvá dvě minuty a hlavním aktérem snímku, vyjma náklaďáku nesoucí jméno Lady Misaki, je jeho řidič Kazuya Sekino. Ten ve snímku vypráví svůj příběh a zmiňuje i charitativní přesah jeho počínání. O střih a obsažené vizuální efekty snímku se postaral Yoshi Sodeoka.

Shot on iPhone

Je evidentní, že k natáčení bylo použito i různé příslušenství. Minimálně se nabízí použití gimbalu a to zejména při záběrech jedoucí Lady Misaki. Jak tomu bylo v předešlých videích série Shot on iPhone zvykem, tentokrát však tato poznámka na konci videa chybí.

Zdroj: AppleInsider.com

Tags from the story
, , ,