Darujte workshop focení iPhonem k Vánocům. Nyní se slevou!

workshop iPhone fotografie, workshop focení iPhonem

Darujte workshop focení iPhonem k Vánocům, vystavíme vám speciální vánoční voucher a potěšíte své blízké. Navíc nabízíme speciální vánoční slevu!

Pokud se chcete naučit fotografovat lépe svým iPhonem, neváhejte a přijďte. Náš workshop obsahuje vydatnou teoretickou část, kde probereme úplné základy i pokročilejší techniky, tak pak hlavně praktickou, na které zhodnotíme vaše fotografie a doporučíme nejlepší formy editace a úprav. Začínáme vždy v 10.00 a kurz trvá 4 hodiny. Přesné termíny budou vypsány na začátku roku 2019.

iPhonefoto workshop
Digitální booklet, který dostane každý účastník kurzu

Workshop vede Tomáš Svoboda nebo Adam Kos. Za sebou mají už přednášky na Fotoexpu, on-line kurzy nebo také kurzy pro firmy jako je HP nebo Procter & Gamble.

Každý účastník kurzu dostane po jeho skončení digitální booklet, který obsahuje spoustu tipů a triků, jak co fotit. E-book má 150 stran a je krásně zpracovaný, takže je velkým zdrojem inspirace.

MÍSTO KONÁNÍ : První část workshopu proběhne v prostorách kavárny CAFEDU v Praze.

CENA1490,- korun 1 341 korun včetně DPH za OSOBU. Sleva platí při objednání do konce roku 2018!

Ve formuláři můžete vyplnit své údaje a na workshop se registrovat. Také nabízíme individuální kurz pouze pro jednoho účastníka za 2 990 Kč a kurzy pro firmy. Po registraci vás budeme kontaktovat a domluvíme se na veškerých podrobnostech, jako je čas setkání, osnova kurzu a technika, kterou budete potřebovat pro absolvování.

Workshop focení iPhonem jako dárek

Workshop je tak skvělým dárkem. Pokud do poznámky uvedete, že objednáváte jako dárek, zpracujeme vám voucher, který můžete předat obdarovanému. Posíláme v elektronické podobě.

    Jméno a příjmení *
    E-mail *
    Telefon *
    Vaše poznámky