Snaptime app – budete ho milovat ?

Jednoduchost, spousta efektů a svižná odezva. To jsou hlavní výhody nové aplikace Snaptime,  která vám dovolí pracovat s pestrou škálou kombinací  a umožní hrát si  s vašimi snímky a jejich následým sdílením na společný web aplikace nebo sociální sítě. Zapomeňte na Instagram, vymažte si z hlavy PicYou, Tadaa a nebo EyEem. Přichází výrazně jednodušší a hlavně zábavný typ aplikace. Přichází Snaptime !!!

Dobrá, předchozí větu berte, prosím, trochu s nadsázkou:-) Snaptime je sice povedená app s mnoha lákavými funkcemi, konkurovat tak silným hráčům na trhu, které jsem popsal výše (a je jich ještě mnohem více), ale není vůbec jednoduché. Nebál bych se ale napsat, že zaujmout by mohl především mladší generaci iPhone fotografů:-) Jeho design, uspořádání a rozhraní se budou jistě líbit právě o generaci mladších tvůrcům. Stejně tak sestava efektů a filtrů může více bavit spíše teenagery, ale to neznamená, že ji nemají vyzkoušet i ostatní.

Snaptime plocha

Snaptime je ke stažení ZDARMA. V základu nabízí  24 různých efektů zkreslení (12 je zdarma, další si můžete přikoupit v balíčku) a 38 filtrů !!!, přičemž 16 z nich je rovněž pod zámkem a musíte si je dokoupit. Celý doplňkový pack, tedy 12+16=38 typů efektů a filtrů, lze jednorázově získat za 2,39,- eur. Je tudíž jenom na vás, zda si vystačíte s volnou a bezplatnou nabídkou nebo se ji rozhodnete později rozšířit. Mimochodem, 38 filtrů x 24 efektů, to už je velká dávka kombinací, které, než všechny vyzkoušíte, vám zamotají hlava.

Aby toho nebylo málo, Snaptime nezůstává pouze u fotografie. Součástí app je i funkce přepnutí na záznam videa, které lze pořizovat opět za pomocí zkreslení se všemi nabízenými styly a efekty. App pracuje se stále populárnějším stylem zobrazování efektů v reálném čase přímo na displeji (živým náhledem). Výsledky svého “dovádění” můžete snadno a rychle exportovat na společný web Snaptime, kde se zobrazují současně snímky vaše, ale i ostatních uživatelů. Rozkliknout si můžete i profil pod vlastním jménem nebo přezdívkou za základní doménou a lomítkem s písmenem /u/…

Vcelku pěkně je udělaná galerie uvnitř aplikace, ale i ikonky pro sdílení vašich “pokusů” na klasické sociální sítě jako Facebook a Twitter.

Snaptime je ke stažení bezplatně. Viz. Odkaz na App Store.[app url=”https://itunes.apple.com/cz/app/snaptime/id502473502?mt=8&ign-mpt=uo%3D4″]