Storama app – novinka od MissKiwiPokud se jen trochu nadstandardně pohybujete ve světě iPhone fotografie a fotoaplikací, neuniklo vám jméno jednoho z progresivních sólových vývojářů s přezdívkou MissKiwi. Autor mnoha populárních fotoapp, například ClassicPAN, SQUARA nebo ClassicINSTA, nyní uvolnil do App Store novinka s názvem Storama. Je postavena pro formát panorama a pracuje s 5 samostatnými záběry po sobě. Stejně jako u konkurenčních app, také zde musíte počítat s “propojováním” jednotlivých snímků do jednoho celku. Vytvořit ale nemusíte jen “pano” záběr, ale také sekvenci pěti různých obrázků. Vznikne tak trochu podivná koláž. Nicméně někomu se může takový styl zalíbit.

Storama app foto filter 3Storama app foto filter 2

Design aplikace ukazuje nepřehlédnutelný rukopis autora MissKiwi. Vypadá tak trochu jako hračka. ostatně, všechny jeho app jsou jednoduše postavené a hravé. A je třeba připomenout, že s obrazovými výstupy z nich jsem byl já osobně vždy spokojený. Součástí aktuální novinky je 11 originálně připravených filtrů, které vypadají opravdu skvěle. Měnit je můžete podobně, jako je tomu třeba ve slavené aplikaci Hipstamatic. Objektiv naproti tomu je pouze jeden. Cena za Storama app je trochu vyšší, a sice 1,79,- eur. V případě tak pokročilého vývojáře, jakým MissKiwi je, se ale není čemu divit. Odkaz Viz Odkaz do App Store.

icon
AB Classic (1164 ratings) Rovio Entertainment Oyj Games, Arcade, Entertainment, Action Zdarma Stáhnout aplikaci

Novinář a fotograf, který od roku 1996 působí v českých médiích. V současné době pracuje jako obrazový redaktor týdeníku RESPEKT. Projekt www.iPhonefoto.cz založil v září 2011. O dva roky později ho změnil na magazín. V září 2014 přenechal jeho provoz kolegům z Appliště.cz