TIP: Workshop fotografie na iPadu

Vlastníte iPad, fotografujete, a rádi byste se naučili praktické tipy a triky, jak se dá pracovat na populárním tabletu právě s fotografiemi ? Potom zkuste workshop, který na závěr listopadu chystá fotograf a lektor Honza Březina. Pokud se jenom trochu zajímáte o Apple novinky a technologie obecně, určitě vám tohle jméno není cizí. Honza má “na svědomí” několik projektů. S kolegou Petrem Márou je podepsaný například pod populárním videocastem Digit, zaznamenat jste ho mohli i jako zakladatele diskuzního webu MacForum (jeho partnerem je i blog iPhonefoto.cz), případně jako spoluautora blogu 4foto.cz.

A co vás na workshopu s názvem iOS 6: Fotografie na iPadu čeká ?

  • Tipy na aplikace pro fotografování iPhonem a iPadem
  • Jak importovat fotografie z paměťové karty pomocí Camera Connection Kitu
  • Jak fotografie třídit, promazávat a označovat
  • Jak zpracovat snímky pomocí iPhoto pro iPad a dalších aplikací
  • Jak přenášet fotografie do počítače a na sociální sítě
  • Photostream a jeho využití
  • Jak prezentovat nejlépe fotografie na iPadu

Celý workshop bude 100% interaktivní a vedený formou moderované diskuze. To vše navíc ve velmi malé skupině umožňující individuální přístup a okamžité řešení všech nejasností a dotazů. Těšit se můžete na tipy na nejrůznější foto aplikace, triky, jak pracovat se snímky apod.

Jak bude workshop probíhat?

Lektor bude v praxi předvádět jednotlivé aplikace, jejich ovládání a postupy pomocí iPadu připojeného přes AirPlay na velkou obrazovku. Každý účastník bude mít možnost pohodlně sledovat práci lektora a případně postupy zkoušet na svém iPadu.

Workshop proběhne 21. listopadu 2012 od 9 do 12 hodin v prostorách pražského HUBu (Drtinova 10, Praha 5 Smíchov). Více najdete ZDE. Pokud fandíte iPadu a fotografii jako já, možná se tam potkáme:-)