Podívejte se na krátký film „Tři minuty“, který byl natočený na iPhone X

Apple uveřejnil krátký film pojmenovaný „Tři minuty“, kterým propaguje schopnosti kamery jeho vlajkové lodi mezi mobilními telefony, iPhonu X.

I když se film jmenuje Tři minuty, ve skutečnosti jich má sedm. Vypráví se v něm příběh chlapce, který čeká na to, až ve stanici zastaví vlak s jeho matkou. Ta však pokračuje v cestě dál, protože ve vlaku pracuje jako průvodčí. Na společné setkání tak mají pouhé tři minuty.

Tři minuty

Celý film je natočený na iPhone X a jeho režisérem je Peter Chan. Apple jím chce vyzdvihnout možnosti svého telefonu, který už může sloužit i profesionálněji smýšlejícím filmařům. Na Čínských stránkách společnosti je tomuto filmu věnována speciální sekce, kde jsou přítomna i videa z natáčení.

Používání telefonů iPhone profesionály už není jen příležitostnou záležitostí. Díky zvyšování jeho kvality už může být výstup natolik kvalitní, že proti skutečnému filmu nepoznáte rozdíl. Fotí se s ním titulní stránky magazínů a natáčí se s ním nejen reklamy, hudební videoklipy, ale jak dokazuje snímek Unsane od Stevena Soderberga i celovečerní filmy.

Zdroj: 9to5mac.com

Tags from the story
, ,