TV reklama použila fotky z iPhonu

Jedna krátká, spíše kuriozní zpráva ze světa iPhone fotografie. Na populárním kanálu  Youtube se před několika dny objevil televizní spot, který trvá sice jen 18 vteřin, ale je kompletně poskládaný z fotografií pořízených iPhonem 4 !!! Reklama propaguje novou lokalitu k bydlení pro rodiny  poblíž kanadského Montrealu v provincii Québec. Objednala si ji firma Le Liguori. V poměrně krátké historii iPhoneografie je to vůbec poprvé, co se tvůrci rozhodli použít jako hlavní vizuální podklad k reklamě právě snímky z mobilu.

Krátký spot režíroval  l’Agence Brunet a fotografie několika motivů poskytla developerské společnosti Misspixels. Pokud nemáte tušení, o koho se jedná, pak si zapamatujte, že Misspixels je grafička, designérka,návrhářka a v neposlední řadě vášnivá iPhone fotografka. Na svůj twitter účet tahle autorka téměř denně servíruje několika zpráv a tipů nejen o sobě, ale i o focení iPhonem:-) Hodně aktivní je i na své osobní webovém stránce na www.misspixels.com, kde se o ní dozvíte více.

Zbývá už jen dodat, že reklamní spot prezentuje fotografie, které Misspixels pořídila pomocí stále populárnější aplikace King Camera (Král fotoaparátu). Tuhle velmi zajímavou fotoaplikaci zrovna testuji po nedávném update s uvedením iOS 5.  A protože je skutečně hodně povedená, tešte se zanedlouho na podrobnější recenzi a ukázky. Pokud jste na to, co umí, zvědaví už nyní, prosím…. Získat ji můžete ZDARMA. Odkaz do App Store.[app url=“https://itunes.apple.com/cz/app/king-camera/id430240788?mt=8″]