Velké slevy fotografických a video aplikací v App Store

Každý čtvrtek Apple obnovuje nabídku svého aplikačního obchodu App Store. V 7. týdnu roku 2016 přibyla na domovské obrazovce doporučených aplikací sekce Filters & Editors: In-App Discounts, která nabízí veliké slevy na mikrotransakce v několika populárních titulech.

Replay

Aplikace Replay byla v roce 2014 aplikací roku. Jestli si tento titul zaslouží, můžete posoudit i dle naší recenze aplikace v SuperApple Magazínu vydání Září – říjen 2015. Vývojáři se o Replay svědomitě starají a četně jej vylepšují, přičemž neustále přinášejí nový obsah (poslední aktualizace přinesla množství hudby, kterou můžete ve svých videích použít). Aplikace je zdarma, veškerý placený obsah uvnitř titulu lze nyní zakoupit se 60% slevou.

Replay 2

[appstore id=“694164275″ store=“CZ“ style=“infobox“]

 

Over

Tento titul se orientuje zejména na vkládání textu do vašich fotografií, umí toho ale mnohem více. Aplikovat svým snímkům tak můžete nejen množství filtrů, ale také artworky a mnohé další grafické prvky. Právě na ně a na další nástroje nyní poskytuje aplikace značnou slevu, takže pokud patří Over mezi vaše oblíbené tituly, neváhejte.

[appstore id=“535811906″ store=“CZ“ style=“infobox“]

 

Funimate

I Funimate se podobně jako Replay soustředí hlavně na video. Na rozdíl od něho nabízí ale spíše efekty než filtry.  Na balík, který vám zpřístupní veškerý obsah, je právě 25 % sleva.

[appstore id=“844570015″ store=“CZ“ style=“infobox“]

 

PicsArt

PicsArt už má na svém kontě na 250 miliónů stažení a pro všechny své uživatele nyní nabízí poloviční slevu na vybrané balíky. S nimi pak můžete tvořit koláže, aplikovat textury a do snímků vkládat různé objekty dle vaší libosti a fantazie.

[appstore id=“587366035″ store=“CZ“ style=“infobox“]

 

Cinamatic

Cinamatic je aplikace od tvůrců populárního Hipstamaticu, která se spíše než na fotografie soustředí na videa. I ty však dokáže sestříhat pouze z vašich statických snímků, přičemž jim vtiskne nezaměnitelnou atmosféru. Všechny sady rozšiřujících balíků v aplikaci jsou ke koupi s 50% slevou.

Cinamatic 1

[appstore id=“855274310″ store=“CZ“ style=“infobox“]

 

Photo Lab

Tato fotografická laboratoř dokáže z vašich snímků vykouzlit všelijaké koláže, umí aplikovat filtry, ale zvládá i dvojí expozici nebo na portrétovou fotografii přičaruje objemný knír. Na vybrané balíky máte nyní 60 % slevu.

Photo Lab

[appstore id=“441457218″ store=“CZ“ style=“infobox“]