Výstava Tábor mobilem trvá až do 31. července, přijďte se podívat

výstava

Výstava iPhonefotografie Tábor mobilem má před sebou ještě necelý týden svého konání. Chcete-li ji navštívit, musíte si pospíšit, protože neděle se kvapem blíží.

Tato výstava má za cíl ukázat, že i když optika mobilních telefonů nedosahuje kvalit zrcadlovek, s dostatkem invence lze i z této fotografie vykouzlit zajímavé a poutavé snímky právě za pomoci mobilních aplikací. Výstava, jejíž autorem je redaktor webu iLifeHacking.cz Adam Kos, odstartovala ve středu 6. července a trvá až do posledního dne v měsíci. Výstava je uskutečněna ve Vodárenské věži galerii města Tábor, od kterého dostala tato výstava podporu.

O výstavě Tábor mobilem:

Trend dnešní fotografie je jasný. Od těžkých a nevzhledných krabic přecházíme ke štíhlým placičkám, které nosíme neustále při sobě a dokumentujeme jimi nejen život náš, ale i těch kolem nás. Jak říká jeden z prvních propagátorů mobilní fotografie Chase Jarvis:

„Nejlepší fotoaparát je ten, který máte vždy u sebe.“

Já s ním naprosto souhlasím. Nezáleží totiž na tom, čím fotografii pořídíte, ale jaká atmosféra z ní na vás dýchne, jaké ve vás vyvolá pocity právě dle toho, jaký rukopis jí vtisknete. Já svůj rukopis mám a onen moment zachycuji právě svým mobilním telefonem.

výstava

 

Chystáte se na výstavu, nebo jste ji již viděli? Jaký na ní máte názor? Podělte se s námi o něho v komentářích pod článkem.