Active Lens – další novinka Olloclipu

Olloclip jede. Poté, co představil olloCase pro iPhony 6 a 6 Plus, připravil si pro své zákazníky další produkt. Tentokrát se však vrací k tomu, co tuto společnost proslavilo nejvíce – předsádky. Tato novinka má název Active Lens.

Set Active Lens obsahuje teleobjektiv a Ultra – Wide objektiv. Při použití prvního vám ten dokáže snímanou scénu 2x přiblížit a to samozřejmě bez zničení kvality snímku, jako je tomu u přiblížení digitálního – které opravdu nepoužívejte. Protože implementace optického zoomu do mobilních telefonů je hodně problematická (i když i takové telefony na trhu již jsou), budete s tímto objektivem scéně o to blíže, i když se nehnete z místa.

ollo active lens 2

Ultra-širokoúhlý objektiv pak disponuje zejména extra širokým záběrem scény vhodným pro fotografování téměř panoramatické krajiny. Hodí se ale také pro skupinová selfie, protože jej lze použít i s přední kamerou vašeho iPhonu, která tak může snímat širší scénu.

Tuto sadu lze samozřejmě použít i s olloCase pro iPhony 6 a 6 Plus. Na stránkách Olloclipu si již můžete Active Lens předobjednat za 99,99 €. Používáte předsádky Olloclip a jste s nimi spokojeni? Pořídíte si tuto novinku? Osobně ji totiž shledávám jako jeden z nejzajímavějších (a nejužitečnějších) produktů Olloclipu vůbec.