Olloclip představuje olloCase pro iPhone 6 a iPhone 6 Plus

Designéři společnosti Olloclip vědí, že mnozí uživatelé jablečných telefonů je ochraňují v různých pouzdrech, aby si je nepoškodili. V takovém případě je použití předsádek Olloclip nepraktické, protože nejdříve musíte telefon z krytu vyndat a až poté za použití Olloclipu fotografovat. Nyní však existuje řešení.

Už dříve tato společnost představila Quick-Flip Case pro modely iPhone 5 a 5s. Nyní přichází i s podobným modelem i pro nejnovější iPhony 6 a 6 Plus. S jejich použitím tak bude váš telefon chráněn a zároveň budete moci okamžitě použít předsádky Olloclip. Ty jsou navíc v jejich nové konstrukci použitelné pro zadní i čelní kameru.

ollocase 1

OlloCase pro iPhone 6 a 6 Plus si již můžete na stránkách Olloclip.com předobjednat. Obě varianty stojí shodně 29,99 € a jsou k dispozici ve dvou barvách o dvou vzorech. Jedná se však pouze o kryt, předsádky Olloclip se prodávají zvlášť. Pokud se rozhodnete produkt předobjednat do konce měsíce května a použijete promo kód OLLOCASE30, dostanete na něho 30 % slevu.

Fotografujete Olloclipem a dává vám tento dodatečný kryt smysl?