Aktualizace zásadních fotoaplikací (10. a 11. týden 2015)Vývojáři mobilních aplikací se stále snaží vylepšovat stávající tituly novými funkcemi, schopnostmi, možnostmi a vymoženostmi. Co za aktualizace tedy nabídl jablečný obchod App Store v 5. a 6. týdnu roku 2015?

VSCO Cam

Tento titul jistě patří mezi ty nejpoužívanější fotoaplikace dostupné na mobilní platformu. Proto je skvělé, že se o ni vývojáři starají a jejím uživatelům přinášejí neustále nové a nové funkce. Mezi ty, které přidala aktualizace na verzi 4.1, jsou hlavně možnosti kopírování a vložení editace jednoho snímku na druhý a přidání funkce zpět při editování snímku. Více o předchozí aktualizaci této aplikace si můžete přečíst v samostatném článku.

VSCO

 

icon
VSCO: Photo & Video Editor (273 ratings) Visual Supply Company Photo & Video, Lifestyle Zdarma Stáhnout aplikaci

 

Photo Editor by Aviary

Mnohými oblíbená, mnohými zatracovaná (mnou) aplikace kompletně pozměnila nabídky efektů, samolepek i rámečků. Záložky nabídek jdou i reorganizovat a skrývat. Nedávno také tato aplikace uvolnila veškerý svůj obsah zdarma, avšak jen po omezenou dobu.

aviary

 

icon
( ratings) Stáhnout aplikaci

 

Typic – Photo Editor

Aby byla maximálně jednoduchá a intuitivní, byla kompletně předělána i aplikace Typic. Nově tak můžete nabídku Menu vidět v každé nabídce. Fonty byly kategorizovány do šesti nabídek, abyste mohli lépe najít kýžený font. Nově můžete využít i volby barvy textu pomocí stupnice RGB.

Typic

 

icon
Typic - Text on Photos (86 ratings) Hi Mom S.A.S Photo & Video, Lifestyle 99 CZK Stáhnout aplikaci

 

Camu

Tato aplikace přináší tři nové balíky filtrů, které jsou po omezenou dobu za zvýhodněnou cenu. I tak ale stále placené. Asi se někde udál organizační boom, protože i Camu přináší možnost organizace svých filtrů, abyste lépe našli ten kýžený. Filtry lze označit i jako oblíbené, či skrýt ty nepoužívané. Na aplikaci Camu si na iPhonefoto můžete přečíst i recenzi.

camu

 

icon
Camu - Camera for simply perfect pictures (7 ratings) Sumoing Ltd Photo & Video, Social Networking Zdarma Stáhnout aplikaci