Aktualizace zásadních fotoaplikací (10. a 11. týden 2015)

Vývojáři mobilních aplikací se stále snaží vylepšovat stávající tituly novými funkcemi, schopnostmi, možnostmi a vymoženostmi. Co za aktualizace tedy nabídl jablečný obchod App Store v 5. a 6. týdnu roku 2015?

VSCO Cam

Tento titul jistě patří mezi ty nejpoužívanější fotoaplikace dostupné na mobilní platformu. Proto je skvělé, že se o ni vývojáři starají a jejím uživatelům přinášejí neustále nové a nové funkce. Mezi ty, které přidala aktualizace na verzi 4.1, jsou hlavně možnosti kopírování a vložení editace jednoho snímku na druhý a přidání funkce zpět při editování snímku. Více o předchozí aktualizaci této aplikace si můžete přečíst v samostatném článku.

VSCO

 

[appstore id=”588013838″ store=”CZ” style=”infobox”]

 

Photo Editor by Aviary

Mnohými oblíbená, mnohými zatracovaná (mnou) aplikace kompletně pozměnila nabídky efektů, samolepek i rámečků. Záložky nabídek jdou i reorganizovat a skrývat. Nedávno také tato aplikace uvolnila veškerý svůj obsah zdarma, avšak jen po omezenou dobu.

aviary

 

[appstore id=”527445936″ store=”CZ” style=”infobox”]

 

Typic – Photo Editor

Aby byla maximálně jednoduchá a intuitivní, byla kompletně předělána i aplikace Typic. Nově tak můžete nabídku Menu vidět v každé nabídce. Fonty byly kategorizovány do šesti nabídek, abyste mohli lépe najít kýžený font. Nově můžete využít i volby barvy textu pomocí stupnice RGB.

Typic

 

[appstore id=”601467470″ store=”CZ” style=”infobox”]

 

Camu

Tato aplikace přináší tři nové balíky filtrů, které jsou po omezenou dobu za zvýhodněnou cenu. I tak ale stále placené. Asi se někde udál organizační boom, protože i Camu přináší možnost organizace svých filtrů, abyste lépe našli ten kýžený. Filtry lze označit i jako oblíbené, či skrýt ty nepoužívané. Na aplikaci Camu si na iPhonefoto můžete přečíst i recenzi.

camu

 

[appstore id=”667415000″ store=”CZ” style=”infobox”]