Aktualizace zásadních fotoaplikací (48. až 52. týden)

Apple má momentálně výluku a nové aktualizace musejí čekat, až skončí zaměstnancům vánoční dovolená a ti se vrhnou na schvalování nejen nových aplikací, ale právě i aktualizací. Ty nejzásadnější, které se v App Store ukázaly za poslední dny pak můžete shlédnout v tomto přehledu.

O aktualizaci obrázkové sociální sítě EyeEm jste si již mohli přečíst v samostatném článku. Jedná se o největšího konkurenta populárního Instagramu, který však také obdržel jednu větší aktualizaci.

 

Instagram

Slumber, Crema, Ludwig, Aden a Perpetua – to je pět nových filtrů, které můžete nově v této síti používat. Zároveň přibyla možnost seřazení si filtrů dle vaší oblíbenosti, abyste ty často používané měli ihned po ruce a nemuseli je sáhodlouze hledat.

[appstore id=“389801252″ store=“CZ“ style=“infobox“]

 

Looksery

Tato aplikace dokáže v reálném čase vyfotografovat vaší selfie v nějaké nevšední úpravě. Před Vánoci a Novým rokem přibyla aktualizace s několika novými efekty – Ohňostroj, Santova čepice, Sněhulák, Monstrum a efekt s pixely namísto vašeho úsměvu (prý kdybyste chtěli být anonymní).

 

[appstore id=“904962326″ store=“CZ“ style=“infobox“]

 

Rookie – Photo Editor

Rookie je populární aplikace s množstvím úprav aplikovatelných na vaše snímky. S verzí 2.3 vývojáři oslavují 10 miliónů stažení tohoto titulu napříč celým světem. Jako poděkování si připravili 12 nových textur a odlesků světla, které se vám s nainstalováním aktualizace automaticky v aplikací zpřístupní. Na aktualizaci s plným rozlišením pro nové iPhony 6 se stále pracuje a musíme si tak na ni ještě chvíli počkat.

[appstore id=“799406905″ store=“CZ“ style=“infobox“]

 

Faded – Photo Editor

Faded s aktualizací na verzi 2.0 přichází s kompletním redesignem rozhraní pro lepší stabilitu, funkcionalitu a rychlejší editaci vašich snímků. V aplikaci také přibyl nedestruktivní návrat k jakémukoli kroku ve vaší editaci, aniž by snímek utrpěl na své kvalitě. Mezi další novinky patří kupříkladu plná podpora displejů nových iPhonů, samostatná verze aplikace pro iPad a nový sváteční balík filtrů.

 

[appstore id=“626583252″ store=“CZ“ style=“infobox“]