Kam až jste schopni zajít pro dokonalou fotografii? Tuto modelku kvůli ní pokousal žralok

aplikace

A samozřejmě za to může Instagram. Modelka Katarina Zarutskie chtěla jen dokonalý snímek, žralok si oproti ní chtěl dát jen chutnou svačinku.

Kdepak, nic dramatického se nestalo. Katarina je v pořádku, žraloka utratit nemuseli. Celý incident se odehrál na Bahamách, kde modelka trávila svou dovolenou se svým přítelem a rodinou. Aby nahnala nějaký ten „lajk“ na její instagramový účet, tak se rozhodla využít krásného prostředí a zapózovat v čarokrásné laguně plné žraloků.

žralok

Hloupost nezná mezí

Katarina na nápad přistoupila, když viděla skupinku lidí, kteří se mezi hejnem žraloků bez starostí potápěli. Tento druh žraloka totiž nebývá nijak nebezpečným a je zde velkým turistickým lákadlem. Myslela si tedy, že jí nic nehrozí. Jedna z těchto paryb na ní však měla zálusk a chtěla jí ochutnat. Výsledkem je unikátní série fotografií, kdy se modelce zakousne do ruky a stáhne ji pod hladinu.

Ta však zachovala chladnou hlavu, ze sevření se rychle vyprostila a poraněnou ruku dala nad hlavu tak, aby krev nekapala do vody. Ihned samozřejmě zamířila ke břehu. Katarina má na svém instagramovém účtu na 30 tisíc sledujících. Po uveřejnění této série ale byla mnohými urážena natolik, že si profil nastavila jako soukromý.

Inu marná sláva, polní tráva. Katarině to za ten zážitek jistě nestálo a žralok nakonec stejně jen decentně ochutnal a nic z toho neměl. Jak je totiž vidět na videu, zas tak strašné zranění si z tohoto střetu tato devatenáctiletá modelka neodnesla.

Zdroj: diyphotography.net