Hipstamatic představil nový Milwaukee HipstaPakHipstamatic dostal další rozšíření. Tento balík se nechal inspirovat největším městem v americkém státě Wisconsin, a také proto nese jméno Milwaukee HipstaPak.

Milwaukee HipstaPak je dostupný přímo v aplikaci Hipstamatic a vyjde vás na 25 Kč. Za tuto cenu získáte objektiv Mitchell a film Third Ward. Samozřejmě jej mohou používat i předplatitelé obrázkové sociální sítě Oggl.

Hipstamatic představil nový Coney Island HipstaPak


Milwaukee je největší město v americkém státě Wisconsin a podle počtu obyvatel 23. největší ve Spojených státech. Je to sídlo Milwaukee County a nachází se na jihozápadním břehu jezera Michigan, 138 km severně od Chicaga ve státě Illinois. Město je hlavním kulturním a ekonomickým střediskem metropolitní oblasti Milwaukee-Racine-Waukesha s počtem obyvatel více než 1,75 milionu a žije zde mnoho německých přistěhovalců.

Zdroj: Wikipedie


Objektiv Mitchell vytváří na snímku nečekané funky barvy, jimiž je následně snímek až přesycený. Third Ward Film pak přidává hlavně na kontrastu. V kombinaci objektivu a filmu však vycházejí neskutečně poutavé retro snímky, které vypadají, jako by byly na tripu. Jistě, je to hodně specifické, ale je to nevšední, poměrně neokoukané a docela líbivé. Za 25 kaček je to tentokrát jasná volba.

icon
Hipstamatic Classic (159 ratings) Hipstamatic, LLC Photo & Video, Utilities 79 CZK Stáhnout aplikaci
icon
( ratings) Stáhnout aplikaci
icon
Scene Magazine by Hipstamatic ( ratings) Hipstamatic, LLC Photo & Video, Magazines & Newspapers Zdarma Stáhnout aplikaci