Přihlášky do Mobile Photography Awards 2016 jsou v plném proudu

výroční ceny

Již šesté výroční ceny Mobile Photography Awards 2016 přijímají soutěžní snímky. Zúčastnit se, a vyhrát, můžete i vy, tak neváhejte.

A pokud bude váš snímek nejlepší, lze vyhrát až 3 000 dolarů. Každý vítěz své kategorie pak od sponzorů soutěže získá balíček, který bude vyjma jiného obsahovat i předsádku Olloclip. Přihlášky do soutěže probíhají od 11. října do 4. listopadu 2016. Své fotografie můžete přihlásit na stránkách mobilephotographyawards.com.

Podívejte se na loňské vítěze cen a nechte se inspirovat.

Soutěž nabízí 20 fotografických kategorií. Každá fotografie může být přihlášena do dvou z nich. Nic ale není zadarmo, a tak, pokud chcete svůj snímek přihlásit, za jednu fotografii zaplatíte 20 dolarů, za tři 30 dolarů, za šest 50 dolarů a za 15 přihlášených fotografií do soutěže si pořadatelé naúčtují celých 100 dolarů.

Výroční ceny

 

Mobile Photography Awards sice není nejstarší soutěží, je ale tou největší

Mobile Photography Awards vznikly v roce 2011 k uznání talentovaných komunit vznikajících kolem mobilní fotografie. Za pět let se soutěž vyvinula natolik, že je nyní největší událostí svého druhu. Není totiž závislá na jednom typu či jednom druhu zařízení a jde jí jen o to, aby byl snímek pořízen mobilním zařízením. Nezáleží, jestli je to zařízení se systémem iOS, Android nebo jakýmkoli jiným, jestli je to mobilní telefon nebo tablet. Tím se také zásadně liší třeba od cen IPPA.