Nejlepší fotografie podle iPhone Photography Awards Showcase

iPhone Photography Awards Showcase, zkráceně ippawards, nás od prvního ročníku 2008 rok co rok informují o nejlepších fotografiích pořízených iPhonem. Na svých stránkách zveřejnili již v devátém ročníku ty nejlepší iPhone fotografie. Tady jsou ty pro rok 2016.

Fotky opět zachycují různá témata od lidí, přes přírodu ke zvířatům. Pro letošní rok vyhrála hlavní cenu fotografie Man and the Eagle od autora Siyuan Niu. Fotografie zachycuje sedmdesátiletého muže, který sdílí příjemnou chvilku se svým milovaným orlem. Fotografie byla pořízena na iPhone 5 s využitím editoru VSCO (jehož recenzi jsme vám přinesli zde) a dále s využitím aplikace Snapseed, prozradil Niu.

Processed with VSCOcam with a8 preset

Druhým vítězem se stala fotografie Patryka Kulety s Modern Cathedrals, která ukazuje abstraktní verzi architektury katedrály v Polsku. Fotografie byla pořízena s dlouhou expozicí pomocí AvgCamProAvgNiteCam, dále pak upravena přes VSCO a Snapseed.

Patryk-Kuleta-1st-Place-Winner

Třetím vítězem se stala fotografie Robina Robertise She Bends with the Wind, na které se ve větru vlní žena v červeném při západu slunce. Fotografie byla pořízena iPhonem 6 a upravena přes Photoshop Express.

RobinRobertis-2nd-Place-Winner

Takto úžasných fotografií najdete na ippawards spousty a musíme podotknout, že ne u jedné zůstanete v úžasu.

Zdroj: MacRumors