Snapseed s novou ikonou a zdarma !

V App Store najdete právě teď ke stažení ZDARMA app SNAPSEED – jednu z nejkultovnějších fotoaplikací pro editaci fotografií jak v iPhonu nebo iPodu Touch, tak i tabletu iPad. Dostana zcela novou ikonu a u příležitosti aktuálního update se ji vývojáři rozhodli dočasně uvolnit ke stažení bezplatně.

Takže, pokud jste právě online, neváhejte ani vteřinu a skočte po ní !!! SNAPSEED vloni získala nominaci mezi TOP app roku, kterou ji udělila nejen řada bloggerů a iPhone fotografů, ale také přímo společnost APPLE. A to si zaslouží určitě pozornost. A navíc, normálně se tenhle velmi povedený nástroj pro editaci prodává za cenu 4,49,- eur, zatímco teď máte jedinečnou příležitost ho získat ZDARMA !!! Aktualizovaná verze současně dostala funkci přímého sdílení na síť Google+. Jedná se o uviverzální app, nepropásněte ji !!! Viz. Odkaz na App Store.

[appstore id=”439438619″ store=”CZ” style=”infobox”]

AKTUALIZOVÁNO: Tak to vypadá, přátelé, že SNAPSEED app není ZDARMA pouze dočasně, ale od tohoto okamžiku pravděpodobně už NAVŽDY !!!! Zdá se, že akvizice, při níž mocný GOOGLE před časem koupil vývojářský tým této aplikace, přinesla mimo jiné i rozhodnutí, že takhle tenhle velmi povedený a oblíbený editor si zaslouží ještě větší podporu:-) Paráda !!!! Tak snad si to pánové z Google časem nerozmyslí. Když nyní uvolnili konečně i verzi téhle app pro svůj Android, že ano…