Snapseed vydal aktualizaci, která přidává podporu displeje iPhonu X

App Store

Integrace displeje telefonu iPhone X neprobíhá tak rychle, jak možná v Applu doufali. Velice populární editační aplikace Snapseed mu přidává podporu až nyní, což je po půl roce od jeho představení.

Nedá se říci, že by na tom byl nějak skvěle i sám Apple. Ten totiž optimalizoval jeho aplikaci na střih videa iMovie teprve nedávno. S plnou podporou displeje iPhonu X nyní tedy konečně přichází i Snapseed, který tím povýší na verzi 2.18.1. Aktualizace však nepřináší žádnou jinou novinku.

Snapseed, patřící společnosti Google, je jednou z nejoblíbenějších, a také nejlepších, editačních aplikací na platformě Android a iOS. Poskytne vám nejen základní ale i pokročilou editaci s tím, že nabízí množství filtrů, editačních sad, úprav portrétového snímku, dvojexpozici a mnoho dalšího.

aktualizace

Mezi hlavní nevýhody patří absence rozhraní fotoaparátu a také to, že nenabízí žádnou editaci snímku pořízeném s hloubkou ostrosti v portrétovém režimu nativní aplikace Fotoaparát. Protože je ale Snapseed kompletně zdarma, neměl by chybět v žádném iOS zařízení. Je totiž plně odladěn i displejům tabletů iPad.

iPhone Xje v pořadí 11. generace chytrého telefonu společnosti Apple. Byl přestaven 12. září 2017 ve Steve Jobs Theater v nově vybudovaném Apple Campusu spolu s iPhonem 8 a iPhonem 8 Plus jako hlavní vlajková loď jeho mobilních produktů roku 2017. Začal se prodávat 3. listopadu 2017.

Podle Applu se jedná o revoluci, která určí směr, jakým se budou ubírat telefony dalších deseti let – OLED displej přes celou přední část telefonu a odstraňování fyzických tlačítek. iPhone X je tak historicky první iPhone, který neobsahuje charakteristické tlačítko plochy. Veškeré jeho funkce totiž suplují gesta.

[appstore id=“439438619″ store=“CZ“ style=“infobox“]

Zdroj: 9to5mac.com,Wikipedie