Olloclip něco chystá. Co, to se dozvíme 1. května

Olloclip

Fotografické předsádky značky Olloclip pro mobilní telefony iPhone jsou velice populární. Nyní společnost oznámila, že 1. května bude čekání u konce. No jo, ale čekání na co?

Samozřejmě to není tak těžké uhodnout. Vývoj to byl dlouhý a po půl roce od uvedení se snad již všichni uživatelé iPhonů X dočkají jejich varianty objektivů pro tento model telefonu. Tomu, že se bude jednat právě o toto, naznačuje i podpis na banneru, který společnost zaslala registrovaným uživatelům. Ten je vyveden jako xoxo Olloclip.

Možná se ale dočkáme ještě nějakého překvapení, v podobě OlloCase popřípadě dalšího příslušenství právě pro tento model telefonu iPhone. I tak ale hardware nemusí být jediné co společnost představí. Nedávno totiž zcela odstřihla svůj eshop na stránkách Olloclip.com/shop a odkazuje výhradně na zastoupení Applu. Že by se rýsovala nějaká užší spolupráce?

Olloclip

Olloclip přitom odhalil podobu předsádky pro iPhone X už na začátku tohoto roku. Vyjma pár snímků však neuveřejnil žádné bližší informace, ani to, jaké jejich sady bude nakonec nabízet. Jediné, co tak víme, je, že systém bude kompatibilní s přední i zadní kamerou telefonu a nebude mu vadit ochranné sklo na displeji zařízení.

Olloclip

Olloclip

Chcete-li si koupit již dostupné varianty předsádek zrovna pro ten váš i iPhone, navštivte stránky Apple.cz. Nabídka je však trochu, oproti té původně nabízené na stránkách Olloclipu, značně osekaná. Například takový OlloCase zde nenajdete pro žádnou variantu telefonu.

Tags from the story
,