Olloclip něco chystá. Co, to se dozvíme 1. května

Olloclip

Fotografické předsádky značky Olloclip pro mobilní telefony iPhone jsou velice populární. Nyní společnost oznámila, že 1. května bude čekání u konce. No jo, ale čekání na co?

Samozřejmě to není tak těžké uhodnout. Vývoj to byl dlouhý a po půl roce od uvedení se snad již všichni uživatelé iPhonů X dočkají jejich varianty objektivů pro tento model telefonu. Tomu, že se bude jednat právě o toto, naznačuje i podpis na banneru, který společnost zaslala registrovaným uživatelům. Ten je vyveden jako xoxo Olloclip.

Možná se ale dočkáme ještě nějakého překvapení, v podobě OlloCase popřípadě dalšího příslušenství právě pro tento model telefonu iPhone. I tak ale hardware nemusí být jediné co společnost představí. Nedávno totiž zcela odstřihla svůj eshop na stránkách Olloclip.com/shop a odkazuje výhradně na zastoupení Applu. Že by se rýsovala nějaká užší spolupráce?

Olloclip

Olloclip přitom odhalil podobu předsádky pro iPhone X už na začátku tohoto roku. Vyjma pár snímků však neuveřejnil žádné bližší informace, ani to, jaké jejich sady bude nakonec nabízet. Jediné, co tak víme, je, že systém bude kompatibilní s přední i zadní kamerou telefonu a nebude mu vadit ochranné sklo na displeji zařízení.

Olloclip

Olloclip

Chcete-li si koupit již dostupné varianty předsádek zrovna pro ten váš i iPhone, navštivte stránky Apple.cz. Nabídka je však trochu, oproti té původně nabízené na stránkách Olloclipu, značně osekaná. Například takový OlloCase zde nenajdete pro žádnou variantu telefonu.

Konstruktér CNG čerpací stanice pro plnění osobních automobilů ve společnosti MOTOR JIKOV Group. Šéfredaktor internetového Apple magazínu Appliště.cz.