Snapseed dostal aktualizaci, která přináší nejen nové rozhraní ale i funkce

App Store

Vývojáři Googlu vydali novou aktualizaci aplikace Snapseed, která přináší nové rozhraní, přednastavené editace a nástroje k úpravě perspektivy.

Snapseed je univerzální editační aplikací, která je jednoduše jednou z těch nejlepších, které na platformě iOS můžete používat. Je to zejména díky množství jeho funkcí, jejich jednoduchému aplikování a v neposlední řadě i češtině.

aktualizace

První viditelná novinka se týká změny barvy rozhraní, které přechází z tmavého na světlé (v nastavení je možné barvu rozhraní změnit). Nově nám také přibyla nabídka přednastavených editací, které jsou ručně vytvářeny přímo ve Snapseedu. S touto novinkou se váže další nová funkce – ve verzi 2.18 si můžete uložit vlastní editaci, kterou lze následně použít na jiné vaše fotografie.

aktualizace

 

Konec padajícímu horizontu

Pokud máte problém s padajícím horizontem a sbíhajícími se úhly budov, Snapseed nově obsahuje řadu editačních prvků, které vám s tímto problémem pomohou. Aplikace SKRWT už se asi třese někde v koutě, protože tyto funkce ji prakticky zabijí. Další změny už jsou jen dílčí. Aktualizace je dostupná pro všechny zařízení s iOS 9, takže nově vydaná jedenáctka není pro aktualizaci podmínkou.

aktualizace

[appstore id=”439438619″ store=”CZ” style=”infobox”]

Zdroj: dpreview.com, engadget