Soutěžte se skupinou Opojení o nejlepší fotografii na téma Zima ve čtverci

Soutěž o nejlepší fotografii na téma ZIMA VE ČTVERCI vyhlásila skupina fotografů ze sociální sítě Instagram, která se sdružuje a společně vystavuje pod názvem OPOJENÍ  aka The Rush Society. Pokud tedy fotografujete mobilním telefonem nebo tabletem a máte chuť se zúčastnit, stačí nahrát váš snímek na síť INSTAGRAM a přidat k němu hashtag #opojenazima_soutez. Zúčastnit se můžou ale i tvůrci, kteří nemají profil na Instagramu. Těm pořadatelé dovolují poslat svou fotografii na Fan Page skupiny na Facebooku.

Akci vyhlásila skupina tvůrců u příležitosti své 2. výstavy, kterou zahájí letos 7. března na zámku v Holešově. První společný projekt představila skupina OPOJENÍ na podzim v Praze. V rámci nové expozice se vedle českých tvůrců představí i autoři ze zahraničí. Tentokrát dokonce ve spolupráci s podobně zaměřenou skupinou MOBILNI z Polska.

Soutěž  “Zima ve čtverci” má uzávěrku 21. února. Porota vybere nejlepší snímek, jehož majitel pak získá možnost nechat si oceněnou fotografii vytisknout na kvalitní papír Hahnemuhle museum etching RAG, a to ve formátu 25×25 cm. Po skončení soutěže bude udělena také jedna zvláštní cena MAGAZÍNU iPhonefoto.cz, který není sice pořadatelem akce, nicméně v rámci nově uzavřené spolupráce se skupinou OPOJENÍ se stal jejím partnerem. Více informací k soutěži, včetně aktualit, najdete na Facebook profilu ZDE.

Poznámka: Úvodní fotografie k článku je od jednoho z účastníků soutěže #opojenazima_soutez a zároveň externího spolupracovníka redakce magazínu iPhonefoto.cz, Matese Šmucra.

workshop sirka unor 2014