Valentýnská akce na příslušenství Olloclip – Love at First Sight!

Plánujete koupi předsádek značky Olloclip pro své mobilní telefony iPhone? Není lepšího období než nyní, protože v rámci valentýnské akce můžete značně ušetřit či alespoň získat Case jako dárek.

 

Valentýn pro jednoho

olloclip Valentýn 1

Jste-li na tento „svátek“ sami, nevěste hlavu. Olloclip vám ke každé jednotlivé objednávce jeho předsádek dá Case pro váš iPhone (vyjma vás, kteří vlastníte iPhone 5c, pro který Olloclip žádný kryt nemá, sorry).

 

Valentýn pro dva

olloclip Valentýn 2

Jste-li dva, nebo je-li vás hned několik, Olloclip vám na jednu objednávku poskytne 15 % slevu. Musíte však koupit dvě a více sad předsádek najednou.

 

Startovací balíček

olloclip Valentýn 3

Olloclip se zbavuje starších skladových zásob, a tak vyprodává své příslušenství po starší modely. Pokud vlastníte iPhone 4/4s či 5/5s můžete si originální sadu předsádek 3-in-1 zakoupit za pouhých 29,99 €. K objednávce dostanete ještě Quick-Flip Case dle toho, pro jaký model telefonu předsádku kupujete.

Akce již probíhá a to až do neděle 14. února. Více informací i možnost koupě samotného příslušenství najdete na stránkách Olloclip.com. Své tam najdou i majitelé telefonů Samsung Galaxy S4 či S5, kteří mají možnost zakoupit si za zvýhodněnou cenu sadu 4-in-1.

Zajímá vás příslušenství Olloclip? Přečtěte si recenzi předsádek Telephoto + CPL Lens a krytu olloCase.