VSCO, ProCam 3 a Metapho – aktualizace aplikací (40. až 43. týden 2015)

Vývojáři mobilních aplikací se stále snaží vylepšovat stávající tituly novými funkcemi, schopnostmi, možnostmi a vymoženostmi. Co za aktualizace tedy nabídl jablečný obchod App Store ve 40. až 43. týdnu roku 2015?

 

VSCO

První znatelná změna je hned v ikoně aplikace, kterou tak opouští po léta zaběhnuté logo titulu. Uvnitř aplikace se pak udály další změny, kdy byly přidány nové nástroje na úpravu Clarity, která je tak podobné Drama efektu v aplikaci Snapseed.

 

 

Byla redesignována sociální sekce Explore a byl přidán widget do zobrazení notifikačního centra, z kterého se můžete přímo přepnout do aplikace. V neposlední řadě nechybí ani podpora nových iPhonů a jejich 3D Touch displeje.

[appstore id=”588013838″ store=”CZ” style=”infobox”]

 

ProCam 3

Snad jedna z nejaktualizovanějších aplikací v App Store opět rozšiřuje svoje možnosti. Předně je to rychlý přístup k funkcím pomocí 3D Touch displeje na nových iPhonech. Ti tak získají zkratky k vytvoření snímku, vytvoření snímku v nočním módu, sekvenční fotografii a k pořízení videozáznamu.

 

ProCam3

 

Mimo tohoto majitelé telefonů 6s a 6s Plus mohou využít funkcí 4k Max Video a 4K Max Time Lapse (časosběrné video), avšak jen po podstoupení In-App nákupu, pokud již dříve nevlastnili balíček se 4K videem na dřívějších iPhonech. Do aplikace byla také přidána možnost natáčet video o kvalitě 1 080p při 120 fps.

[appstore id=”730712409″ store=”CZ” style=”infobox”]

 

Metapho

O této aplikaci jste si mohli přečíst fototip v SuperApple magazínu Březen – duben 2015. Toto vylepšení nyní přináší pokročilou správu geolokačních informací, kdy je můžete nejen přidávat, ale i upravovat a to nedestruktivní formou a bez duplikátů.

[appstore id=”914457352″ store=”CZ” style=”infobox”]

 

Ultralight

Výběr fotografií je nyní značně snadnější, byla předělána obrazovka sdílení, byly také upraveny a rozšířeny možnosti ořezu snímku.

[appstore id=”972428565″ store=”CZ” style=”infobox”]

 

Movie Pro

Mimo nutné kompability s iOS 9 přidává titul podporu 4K videa z nových iPhonů 6s a 6s Plus.

[appstore id=”547101144″ store=”CZ” style=”infobox”]