Faded, Snapseed, Woodpost by Fuzel – aktualizace fotoaplikací (48. a 50. týden 2015)

Vývojáři mobilních aplikací se stále snaží vylepšovat stávající tituly novými funkcemi, schopnostmi, možnostmi a vymoženostmi. Co za aktualizace tedy nabídl jablečný obchod App Store v 48. a 50. týdnu roku 2015?

 

Faded – Photo Editor

Vývojáři z Vintage Noir vytvořili novou aplikaci zaměřenou na černobílou editaci Camera Noir, k jejíž příležitosti aktualizovali i svůj zaběhnutý titul Faded. Z něho je nyní možné přímo objednat fotografie k tisku skrze službu Print Shop.

Faded

Dále přibylo 8 nových filtrů ze sady Archival Film Emulation a 22 nových Fractal Light rozvržení. Všechno přitom zdarma všem majitelům aplikace bez nutnosti další investice. Na rok 2016 pak vývojáři slibují opravdu velké aktualizace. Tak uvidíme, čím nás překvapí.

[appstore id=“626583252″ store=“CZ“ style=“infobox“]

 

Snapseed

Ať už Google máte, či nemáte rádi, Snapseed je prostě jednou z nejlepších editačních aplikací na iOS. Naštěstí do něho Google příliš nešťourá, proto je pořád dobře použitelný – i když mnozí nedokáží akceptovat jeho aktualizaci na verzi 2.0.

Snapseed

Nyní přišla ta s označením 2.2.0, která přináší zejména plnou podporu pro iPhone 6s a 6s Plus i s rychlými zkratkami pomocí 3D Touch. Pokud už patříte mezi majitele největšího tabletu od Applu iPadu Pro, tak si titul plně užijete i na jeho obřím displeji.

[appstore id=“439438619″ store=“CZ“ style=“infobox“]

 

Woodpost by Fuzel – Print your photos on wood

Službu Printic určitě znáte. Přímo z vašeho zařízení odešlete do služby fotografie a za pár dní vám přijdou do schránky. Fuzel dělá něco podobného, akorát místo papíru vám snímky pošle na dřevěné destičce.

Woodpost

S novou aktualizací navíc rozšířil své portfolio, takže si můžete objednat plakáty, podšálky nebo rovnou celé dřevěné tácy. Pokud si s objednávkou pospíšíte, třeba vám zboží ještě přijde do Vánoc. Udávaná doba doručení je totiž 5 až 7 dní. Navíc nebudete-li se zbožím spokojeni, Fuzel garantuje vrácení peněz.

[appstore id=“959840354″ store=“CZ“ style=“infobox“]

 

Photo Lab PRO ripper editor

Vánoce jsou tady, což jste asi dozajista postřehli. Postřehli to i vývojáři titulu Photo Lab, která slouží ke (vtipným) kolážím z vašich fotografií. S časem Vánoc tak v titulu přibyla nová témata točící se kolem těchto svátků i kolem oslav Nového roku.

Photo Lab

Pokud tedy chcete někomu vytvořit PF s vaší selfie, není nic jednoduššího, než tak učinit právě v této aplikaci.

[appstore id=“460378941″ store=“CZ“ style=“infobox“]

 

Circular Tiny Planet Editor

O této aplikaci jste si mohli na iPhonefoto přečíst samostatnou recenzi. Verze 3.0 přináší zejména nové prostředí s párem nových efektů. Vývojáři však také informovali o tom, že aplikací chystají i na operační systém OS X. Brzy si tak budeme moci vytvářet planetky z fotografií i na našich počítačích.

Circular

 

[appstore id=“845737955″ store=“CZ“ style=“infobox“]

 

Boomerang

Tato aplikace od samotného Instagramu k pořizování Live Photos i na zařízeních bez 3D Touch je nyní optimalizována i pro iPad. Zároveň její uživatelé získali větší volbu nad délkou samotného videa. Nově spolupracuje i s diodou iPhonů, takže si můžete tmavou scénu přisvětlit.

[appstore id=“1041596399″]