Hipstamatic představil nový fotografický balík Agra HipstaPakVelice oblíbená fotografická aplikace Hipstamatic dostala další rozšíření. Tento HipstaPak se nechal inspirovat Tádž Mahalem, proto se jmenuje dle města, ve kterém se tato památka nachází.

Agra HipstaPak je dostupný přímo v aplikaci Hipstamatic a to přes In-App nákup, který stojí standardních 29 Kč. Za tuto cenu získáte objektiv Mumtaz a film Four Minarets. Samozřejmě jej mohou používat i předplatitelé obrázkové sociální sítě Oggl.

 


Tádž Mahal je monumentální pomník v Ágře ve státě Uttarpradéš v Indii. Nechal ho vystavět indický mogul Šáhdžahán na památku své předčasně zesnulé ženy Mumtáz Mahal. Od roku 1983 je Tádž Mahal zanesen na Seznam světového dědictví UNESCO.

Pro mnoho lidí se Tádž Mahal stal symbolem Indie. Ročně jej navštíví 7–8 milionů návštěvníků. Pro svoji architektonickou výjimečnost se tato 73 metrů vysoká stavba stala v roce 2007 jedním z vítězů ankety Nových sedm divů světa.

Zdroj: Wikipedia


Zkoumejte krásy západu skrze kontrastní a barevně velice teplý objektiv Mumtaz, který film Four Minarets doplní ještě o decentní zrnitost. Tato sada se hodí hlavně na snímky pořízené za slunných dní, avšak film jako takový přijde jistě vhod i všem streetfotografům, kteří jej rádi použijí na své černobílé fotografie.

Používáte aplikaci Hipstamatic a koupíte si některý rozšiřující balík? Podělte se se svými snímky v našem Fotostreamu.

Hipstamatic také před časem představil svou největší aktualizaci. Co všechno přináší? Přečtěte si o ní více.

icon
Hipstamatic Classic (154 ratings) Hipstamatic, LLC Photo & Video, Utilities 79 CZK Stáhnout aplikaci
icon
( ratings) Stáhnout aplikaci
icon
Scene Magazine by Hipstamatic ( ratings) Hipstamatic, LLC Photo & Video, Magazines & Newspapers Zdarma Stáhnout aplikaci