Jaro je tady, zachyťte jeho krásu s aplikacemi z App Store

ikona


S příchodem jara uveřejnil Apple v obchodě App Store dvě kolekce aplikací, se kterými se vám povede zachytit všechny jeho krásy.

Jaro je jedno ze čtyř ročních období, které se v mírném pásu vyznačuje začátkem vegetativní aktivity rostlin a zvýšením aktivity živočichů. Prodlužují se dny, otepluje se. Astronomické jaro začíná jarní rovnodenností (na severní polokouli zpravidla 20. března, na jižní 23. září) a končí letním slunovratem (na severní polokouli zpravidla 21. června, na jižní 21. prosince). Termíny počátku a konce mohou být o dva dny posunuty kvůli nepravidelnostem souvisejícím s přestupnými roky.

Zdroj: Wikipedie


 

 

Seznam aplikací z kolekce „Gorgeous spring photos“ z App Store:

 jaro

 

Adobe Photoshop Lightroom for iPhone

Tato aplikace společnosti Adobe je dostupná zdarma a obsahuje základní i pokročilé nástroje aplikace Lightroom pro počítače přímo ve vašem iPhonu.

icon
Adobe Lightroom Photo Editor (786 ratings) Adobe Inc. Photo & Video, Productivity Zdarma Stáhnout aplikaci

 

 

TouchRetouch

Potřebujete z fotografie odstranit nějaký objekt? Zkuste TouchRetouch. Jednoduchým způsobem tak odeberete rušivé elementy z výsledné fotky. Také odstraňuje nežádoucí odlesky.

icon
TouchRetouch (109 ratings) ADVA Soft GmbH Photo & Video, Utilities 49 CZK Stáhnout aplikaci

 

Camera+

Populární foto aplikace Camera+ už umí fotit do RAWu, podporuje iPhone 7 Plus a jeho duální objektiv a v neposlední řadě pořizuje fotografie v širším barevném gamutu P3.

icon
Camera+ Legacy (27 ratings) LateNite Apps Photo & Video, Social Networking 79 CZK Stáhnout aplikaci

 

Filmborn

V aplikaci Filmborn ovládáte editaci fotografie swipe gesty po displeji vašeho zařízení. Titul vám umožní vytvořit si své vlastní nastavení, které pak použijete na další fotografie. Vyjma toho je přítomno velké množství reálných filmů, které aplikace převedla do digitální podoby.

icon
( ratings) Stáhnout aplikaci

 

MaxCurve

Upravujete snímky zejména pomocí RGB křivek? Pokud nevíte, o čem je řeč, tento titul spíše ignorujte. Všichni ostatní zpozorněte, protože tuto možnost nenabízí jen tak nějaký titul. Přítomna je i základní úprava, vinětace, textury atd.

icon
MaxCurve (10 ratings) Xiaodong Wang Photo & Video 79 CZK Stáhnout aplikaci

 

PhotoPills

Plánujete si, kdy pořídíte jakou fotografii? Kdy je ten pravý čas na ten který snímek? Aplikace PhotoPills vám přesně řekne, kdy je východ nebo západ Slunce, kdy uvidíte celou Mléčnou dráhu nebo polární záři. To vše i v rozšířené realitě skrze kameru telefonu.

icon
PhotoPills (5 ratings) PhotoPills S.L. Photo & Video, Education 249 CZK Stáhnout aplikaci

 

CHEERZ

Printic, Capturio, Woodpost, LALALAB ale i CHEERZ se soustředí na tisk fotografií, které na servery služby uploadujete přímo ze svého telefonu. Stačí si vybrat produkt a jeho množství, následně zaplatit a objednávku odeslat. Pak stačí už jen čekat na pošťáka.

icon
CHEERZ - Photo Printing (7 ratings) Printklub Photo & Video, Entertainment Zdarma Stáhnout aplikaci

 

 

 

Seznam vybraných aplikací z kolekce „Gorgeous spring photos“ z App Store:

jaro

 

Picky

Aplikace Picky používá pokročilý algoritmus k tomu, aby ve vaší galerii fotografií vyhledala ty nejlepší snímky, automaticky je upravila a umožnila vám jejich sdílení jediným potvrzením tlačítka. Pokud však s výsledkem nebudete spokojeni, samozřejmě vám dá možnost do své editace zasáhnout.

icon
( ratings) Stáhnout aplikaci

 

EyeEm

EyeEm je německá obrázková sociální síť, která se snaží konkurovat rozšířenějšímu Instagramu. Je propracovanější, profesionálnější a vyjma spousty fotografií na jedné kupě pořádá i výroční ceny a vydává si vlastní magazín.

icon
EyeEm - Photography (135 ratings) EYEEM GmbH Photo & Video, Social Networking Zdarma Stáhnout aplikaci

 

Storyo

Aplikace Storyo sestříhá z vaší cesty nebo dovolené vizuálně úchvatný cestovatelský deník.

icon
Storyo: Sublime video synopsis (1 ratings) Storymatik Software, Unipessoal, Lda Photo & Video, Entertainment Zdarma Stáhnout aplikaci

 

Unfade

Potřebujete naskenovat staré fotografie? Unfade umí nejen to. Po jejich přetvoření do digitální podoby je umí i optimalizovat, aby nebyly tak vybledlé.

icon
Photo Scanner Pro: Scan Albums (11 ratings) doo GmbH Photo & Video, Lifestyle 249 CZK Stáhnout aplikaci

 

Journi

Chystáte se na nějakou dlouhou cestu? Nezapomeňte si všechny zážitky, i s fotografiemi, zaznamenat do svého cestovatelského deníku.

icon
Blog & Diary by Journi (54 ratings) Journi GmbH Photo & Video, Lifestyle Zdarma Stáhnout aplikaci

 

HashPhotos

HashPhotos umí vyhledávat, třídit i upravovat vaše fotografie nebo videa. Navíc si můžete přístup do aplikace uzamknout heslem, takže se do ní nikdo, kromě vás, nedostane.

icon
HashPhotos (8 ratings) beyondf Photo & Video, Lifestyle Zdarma Stáhnout aplikaci

 

Oggl

Oggl je obrázková sociální síť od tvůrců titulu Hipstamatic. Za předplatné uživatelům poskytuje všechny sady filmů, objektivů i blesků, které si v Hipstamaticu může zakoupit.

icon
( ratings) Stáhnout aplikaci

 

Steller

Tvořte příběhy z vašich fotografií a vyprávějte jimi své nezapomenutelné zážitky.

icon
Steller (12 ratings) Expedition Travel Advisor, Inc. Photo & Video, Travel Zdarma Stáhnout aplikaci

 

Day One Journal

Day One je aplikace, kterou osobně používám již více než čtyři roky a je tak jednou z mých nejpoužívanějších aplikací. Slouží jako deník, do kterého si můžete psát co, kdy, kde a proč a vše doplnit i doprovodnými fotografiemi.

icon
Day One Journal (299 ratings) Bloom Built Inc Health & Fitness, Productivity Zdarma Stáhnout aplikaci

 

Animoto

Animoto je další z řady aplikací, která dokáže z vašich fotografií a videozáznamů vytvořit poutavý příběh v podobě krátkého videa.

icon
Slideshow Creator (55 ratings) Animoto Inc. Photo & Video, Lifestyle Zdarma Stáhnout aplikaci