Olloclip představil další novinku, tentokrát grip PiVOT

stabilizace

Společnost Olloclip chrlí jednu novinku za druhou. Tentokrát se zaměřila na stabilizaci zejména vašich videozáznamů a představila grip Pivot.

Společnosti Olloclip se na stránkách iPhonefota věnujeme poměrně pravidelně. Jedná se totiž o kvalitní fotografické příslušenství zejména k telefonům iPhone, o kterém by měl mít každý mobilní fotograf povědomí. Je to hlavně proto, že v mnohých případech mu mohou dopomoci k lepším výsledkům.

Přečíst si tak můžete nejen o testu předsádky Olloclip Telephoto + CPL Lens, ale i o krytu olloCase, multifunkčním krytu Olloclip Studio, nebo naposledy představeným držákem vašich předsádek a stojanem pro váš iPhone v jednom.

 

Stabilizací proti roztřeseným záznamům a to i z ruky

I novinka této společnosti cílí na ustavení vašeho zařízení (stejně jako Studio a Pedant Stand). Grip má zejména účel takový, aby vám poskytl pasivní stabilizaci, která zajistí, že vaše záznamy nebudou roztřesené. Pivot tomu napomáhá i ergonomickým úchopem. Cílí spíše na ty uživatele, jež pořizují videozáznamy. Na fotografické snímky se přece jen více hodí stativ.

Pivot obsahuje čelisti pro uchycení telefonů o úhlopříčce displeje 4 až 5,5 palce, standardní čtvrtinový závit pro uchycení zejména kompaktních fotoaparátů a v balení najdete i redukci na GoPro kameru. Na stativový závit jednoduše uchytíte i svůj iPhone, pokud jej máte v krytu Olloclip Studio.

Pivot obsahuje otočný kloub, jež umožňuje rotaci hlavy v 225 stupních. Tím vám poskytne zachycení takové scény, jakou si přejete. Na horní stranu čelistí dokonce můžete upevnit externí mikrofon nebo světlo, podobně jako u Olloclip Studia. Je-li vaše zařízení vodotěsné, nemusíte se ani bát vzít Pivota do vody.

Grip Olloclip Pivot už lze předobjednat v eshopu na stránkách Olloclip.com. Dostupný je jen v černo/červené barvě, stojí 49,99 € a expedován bude v říjnu.

Zdroj: Olloclip.com