Pořiďte úchvatné zimní fotografie s aplikacemi z App Store

ikona

S právě panujícím mrazivým počasím zima opravdu předvádí, co všechno dokáže. Zachyťte ji tak, jak nejlépe to jde, s fotografickými aplikacemi z App Store.

 

fotografické aplikace

Seznam aplikací z kolekce „Take Beautiful Winter Photos“ z App Store:

 

Photo Editor by Aviary

V této aplikaci můžete využít profesionálně navržené filtry, které zjednodušují úpravy a odstraňují různé skvrny na snímku.

[appstore id=“527445936″ store=“CZ“ style=“infobox“]

 

ProShot

Aplikace ProShot je pokročilý nástroj pro zachycení fotografie. Poskytne vám veškeré manuální nastavení a samozřejmě vyčerpávající výčet režimů, ke kterým v poslední aktualizaci přibyla malba světlem a časosběrné video v kvalitě 4K.

[appstore id=“924438909″ store=“CZ“ style=“infobox“]

 

Hydra

Titul Hydra vám umožní pořídit snímek bez limitů snímače iPhonu. Jako každá pokročilá aplikace nabízí množství manuálního nastavení a mnohem více.

[appstore id=“947824428″ store=“CZ“ style=“infobox“]

 

Polaroid Swing

Aplikace Polaroid Swing dokáže rozpohybovat vaše fotografie. Live Photos nejsou zas tak žhavou novinkou, proto tvůrci titulu přichází i se jistou sociální sítí, která cílí jen a pouze na záznamy tohoto druhu.

[appstore id=“1035142291″ store=“CZ“ style=“infobox“]

 

Infiltr

Aplikace infiltr vám poskytne zcela nový pohled na aplikování filtrů vašim snímkům. Stačí vám totiž přiložit prst na scénu a pohybovat s ním po ní. V závislosti na tom, kam svým prstem pojedete, bude se její vzezření měnit. Toto však funguje nejen v postprodukční editaci, ale ještě před pořízením snímku přímo v rozhraní fotoaparátu uvnitř aplikace. Filtr umí infiltr přidat i vašim videozáznamům nebo panoramatickým snímkům, čímž se každá aplikace chlubit rozhodně nemůže.

[appstore id=“935623257″ store=“CZ“ style=“infobox“]

 

Enlight

Elight je pokročilý editační nástroj pro vaše fotografie, který umí i další zajímavé kousky, za pomoci nichž je výsledkem i něco jiného než jen fotografie (malba, skica atd.). Daní za množství funkcí je ale počáteční nepřehlednost titulu.

[appstore id=“930026670″ store=“CZ“ style=“infobox“]

 

EyeEm

Sociální síť Instagram má největšího konkurenta právě v této německé sociálce EyeEm, která už jej v mnohém předčila (jen v té popularitě stále ne). Vydává si totiž vlastní tištěné magazíny a pořádá výroční ceny.

[appstore id=“445638931″ store=“CZ“ style=“infobox“]

 

NightCap Pro

Chcete-li co nejlépe zachytit atmosféru nočního města, hodí se vám aplikace NightCap Pro. Poskytuje množství pokročilých funkcí, jako je dlouhá expozice a malba světlem. Ideálně se hodí také na fotografování ohňostrojů. Stativ je zde ale nutností.

[appstore id=“754105884″ store=“CZ“ style=“infobox“]