Pořiďte úchvatné zimní fotografie s aplikacemi z App Store

ikona


S právě panujícím mrazivým počasím zima opravdu předvádí, co všechno dokáže. Zachyťte ji tak, jak nejlépe to jde, s fotografickými aplikacemi z App Store.

 

fotografické aplikace

Seznam aplikací z kolekce „Take Beautiful Winter Photos“ z App Store:

 

Photo Editor by Aviary

V této aplikaci můžete využít profesionálně navržené filtry, které zjednodušují úpravy a odstraňují různé skvrny na snímku.

icon
Photo Editor by Aviary (112 ratings) Aviary Photo & Video, Productivity Zdarma Stáhnout aplikaci

 

ProShot

Aplikace ProShot je pokročilý nástroj pro zachycení fotografie. Poskytne vám veškeré manuální nastavení a samozřejmě vyčerpávající výčet režimů, ke kterým v poslední aktualizaci přibyla malba světlem a časosběrné video v kvalitě 4K.

icon
ProShot - RAW, DSLR Controls & Video ( ratings) Rise Up Games Photo & Video, Productivity 99 CZK Stáhnout aplikaci

 

Hydra

Titul Hydra vám umožní pořídit snímek bez limitů snímače iPhonu. Jako každá pokročilá aplikace nabízí množství manuálního nastavení a mnohem více.

icon
Hydra - Amazing Photography (11 ratings) Creaceed SPRL Photo & Video 129 CZK Stáhnout aplikaci

 

Polaroid Swing

Aplikace Polaroid Swing dokáže rozpohybovat vaše fotografie. Live Photos nejsou zas tak žhavou novinkou, proto tvůrci titulu přichází i se jistou sociální sítí, která cílí jen a pouze na záznamy tohoto druhu.

icon
SWNG - Living Photos. ( ratings) Swing Technologies Inc. Photo & Video, Social Networking Zdarma Stáhnout aplikaci

 

Infiltr

Aplikace infiltr vám poskytne zcela nový pohled na aplikování filtrů vašim snímkům. Stačí vám totiž přiložit prst na scénu a pohybovat s ním po ní. V závislosti na tom, kam svým prstem pojedete, bude se její vzezření měnit. Toto však funguje nejen v postprodukční editaci, ale ještě před pořízením snímku přímo v rozhraní fotoaparátu uvnitř aplikace. Filtr umí infiltr přidat i vašim videozáznamům nebo panoramatickým snímkům, čímž se každá aplikace chlubit rozhodně nemůže.

icon
infltr - Infinite Filters ( ratings) Yooshr Ltd Photo & Video, Entertainment 49 CZK Stáhnout aplikaci

 

Enlight

Elight je pokročilý editační nástroj pro vaše fotografie, který umí i další zajímavé kousky, za pomoci nichž je výsledkem i něco jiného než jen fotografie (malba, skica atd.). Daní za množství funkcí je ale počáteční nepřehlednost titulu.

icon
Enlight (316 ratings) Lightricks Ltd. Photo & Video, Lifestyle 99 CZK Stáhnout aplikaci

 

EyeEm

Sociální síť Instagram má největšího konkurenta právě v této německé sociálce EyeEm, která už jej v mnohém předčila (jen v té popularitě stále ne). Vydává si totiž vlastní tištěné magazíny a pořádá výroční ceny.

icon
EyeEm - Photography (156 ratings) EYEEM GmbH Photo & Video, Social Networking Zdarma Stáhnout aplikaci

 

NightCap Pro

Chcete-li co nejlépe zachytit atmosféru nočního města, hodí se vám aplikace NightCap Pro. Poskytuje množství pokročilých funkcí, jako je dlouhá expozice a malba světlem. Ideálně se hodí také na fotografování ohňostrojů. Stativ je zde ale nutností.

icon
NightCap Camera ( ratings) Realtime Dreams Limited Photo & Video, Utilities 49 CZK Stáhnout aplikaci

Konstruktér CNG čerpací stanice pro plnění osobních automobilů ve společnosti MOTOR JIKOV Group. Šéfredaktor internetového Apple magazínu Appliště.cz.