Olloclip nabízí příjemné slevy, vybavte své iPhony novými objektivy a kryty

objektiv

Společnost Olloclip vnadí své zákazníky na speciální slevovou akci k americkému svátku práce. A je to skutečně lákavé, dokážete odolat?

Není to poprvé, co Olloclip oslavuje nějaký svátek slevami. Ty minulé připadli na sv. Valentýna, tentokrát je to na svátek práce, v Americe zvaný jako Labor Day. Oproti nám jej slaví první pondělí v měsíci září – takže právě dnes, kdy vychází tento článek. V Olloclipu tak oslavují produkty, které jsou ručně vyráběny přímo v Americe.


 

Svátek práce nebo 1. máj je mezinárodní dělnický svátek, který se od roku 1890 slaví 1. května. Svátek zavedla v roce 1889 II. internacionála na paměť vypuknutí stávky amerických dělníků v Chicagu dne 1. května 1886, která vyústila v Haymarketský masakr (bombový útok v úterý 4. května 1886 na náměstí Haymarket v Chicagu na demonstraci na podporu stávkujících dělníků) a následné soudní řízení. V českých zemích se poprvé slavil v roce 1890 na Střeleckém ostrově v Praze.

V USA a Kanadě se svátek práce, Labor Day, slaví první pondělí v měsíci září.

Zdroj: Wikipedie


 

Na čem můžete ušetřit:

 

objektiv

Pokud si pořídíte libovolný objektiv Olloclip na svůj iPhone 6/6s nebo 6/6s Plus, dostanete k němu olloCase, Pedant Stand a Attachment Loop zdarma.

 

objektiv

Jestliže si pořídíte libovolný objektiv Olloclip na svůj iPhone 5/5s/5se nebo 4/4s dostanete zdarma Quick-Flip Case.

 

objektiv

Máte-li zálusk na Active Lens pro 6/6s nebo 6/6s Plus, nyní jej dostanete s 20% slevou. Tuto slevu lze dokonce kombinovat s první řečenou – s Active Lens pro 6/6s nebo 6/6s Plus máte nárok i na olloCase, Pedant Stand a Attachment Loop zdarma.

 

objektiv

Naopak chcete-li si pořídit klasiku v podobě 3-in-1 objektivu na iPhone 5/5s/5se nebo 4/4s, dostanete jej se slevou celých 50 %.

Nabídka platí do pátku 9. září, takže jestli již delší dobu koukáte po nějakém objektivu značky Olloclip, teď je ta pravá chvíle si jej pořídit a posunout tak své mobilní fotografie na vyšší úroveň.

Zdroj: Olloclip.com