Zachyťte nezapomenutelné zážitky s aplikacemi z App Store

app store


Vánoce mají nezaměnitelnou atmosféru. Chcete-li si ji připomínat i po celý rok, zaznamenejte ji za pomoci četných aplikací z App Store.

foto

 

Seznam aplikací z kolekce „Capture Unforgettable Momenst“ z App Store:

 

PicsArt

Aplikace PicsArt umí vaše fotografie přetvořit do uměleckého díla. Nebo se o to alespoň pokusí. Minimálně však vaše fotografie značně obzvláštní, protože jim vyjma zajímavých filtrů můžete přidat i kliparty a různé samolepky.

icon
PicsArt Photo Editor + Collage (2520 ratings) PicsArt, Inc. Photo & Video, Social Networking Zdarma Stáhnout aplikaci

 

Enlight

Elight je pokročilý editační nástroj pro vaše fotografie, který umí i další zajímavé kousky, za pomoci nichž je výsledkem i něco jiného než jen fotografie (malba, skica atd.). Daní za množství funkcí je ale počáteční nepřehlednost titulu.

icon
( ratings) Stáhnout aplikaci

 

Uptown & Co.

Aplikace Uptown & Co. Umí upravit vaše fotografie a následně jim vtisknout váš vodoznak. To je pak stěží někdo z internetu zkopíruje a bude vydávat za své, nebo je použije bez vašeho souhlasu.

icon
Uptown & Co. (0 ratings) RoadRocks Photo & Video, Utilities 49 CZK Stáhnout aplikaci

 

Instagram

Instagram je nejpopulárnější a nejrozšířenější sociální sítí zabývající se fotografiemi a krátkými videi. Více o ní si můžete přečíst v našich článcích.

icon
Instagram (162988 ratings) Instagram, Inc. Photo & Video, Social Networking Zdarma Stáhnout aplikaci

 

Shift

Barvičky, barvičky a do třetice barvičky – Shift je hlavně o filtrech a jejich kombinacích. K tomu přihazuje i nějakou tu texturu či odlesk. Jeho hlavní síla je v možnosti jemného určení intenzity.

icon
( ratings) Stáhnout aplikaci

 

Quik

Vezměte svá videa a fotografie, přidejte jim vámi oblíbenou hudbu, připište nějaký text a vytvořte poutavé video plné krásných vzpomínek třeba zrovna na vaše Vánoce.

icon
Quik - GoPro Video Editor (3035 ratings) GoPro, Inc. Photo & Video, Travel Zdarma Stáhnout aplikaci

 

Animoto

Animoto je další z řady aplikací, která dokáže z vašich fotografií a videozáznamů vytvořit poutavý příběh v podobě krátkého videa.

icon
Slideshow Creator (55 ratings) Animoto Inc. Photo & Video, Lifestyle Zdarma Stáhnout aplikaci

 

Upshot

Pomocí aplikace Upshot natočíte nějaký videozáznam, sestříháte jej, přidáte mu text, zvukový podkres a klidně i komentář. Samozřejmostí jsou četné filtry.

icon
( ratings) Stáhnout aplikaci

 

PhotoTap

Aplikace PhotoTap je nejintuitivnějším fotografickým editorem na platformě iOS. To tedy alespoň hlásají její vývojáři. Je ale fakt, že implementace filtrů, základní úprava i různé efekty přidáváte snímkům tou nejjednodušší možnou formou. Inu vyzkoušejte sami, aplikace je zdarma.

icon
PhotoMap - Photo Editor (0 ratings) Woodsign Photo & Video, Entertainment Zdarma Stáhnout aplikaci

 

Flipagram

I Flipagram dokáže to, co Quik, jen obsahuje i mikrosociální síť, na které můžete své výtvory sdílet a naopak sledovat ty od ostatních uživatelů.

icon
( ratings) Stáhnout aplikaci

 

Hyperlapse

Hyperlapse je kombinací inteligentní stabilizace s časosběrným videem. Používá data o pohybu z gyroskopu a akcelerometru, které jsou zabudováné v iPhonu, k extrakci dat pro inteligentní stabilizaci.

icon
Hyperlapse from Instagram (26 ratings) Instagram, Inc. Photo & Video, Social Networking Zdarma Stáhnout aplikaci

 

Retype

Vytvářejte plakáty, poutače, pozvánky, novoroční PF a cokoli jiného vás napadne v aplikaci Retype – a to nesmírně jednoduše a efektivně.

icon
( ratings) Stáhnout aplikaci

 

Afterlight

Tahle nenápadná aplikace od vývojářského dua Simon Filip & Sangmook Lee může na první dojem vypadat jako řada ostatních titulů. Díky výtečné práci Simona, který vytvořil 27 unikátních filtrů, Sangmookova programátorského umění, a faktu, že při navrhování tvůrci spolupracovali se světovými iPhone fotografy, ji posouvá mimo kategorii „jedna z mnoha“. A může za to především funkce editace vlastních filtrů.

icon
( ratings) Stáhnout aplikaci

 

MocaDeco

Aplikace MocaDeco umí vašim fotografiím přidat různé grafické prvky, obsahuje více jak 100 fontů a více jak 500 artworků. Rozhraní fotoaparátu navíc poskytuje pokročilé funkce.

icon
MocaDeco - Be Creative (7 ratings) Seohyeon Lee Photo & Video, Lifestyle Zdarma Stáhnout aplikaci

 

Steller

Sociální síť Steller se nesoustředí jen na fotografie, ale můžete v ní sdílet své příběhy poskládané i z videí a textu. K tomu vám poskytne četné tematické rozhraní, aby přesně vystihlo, co jste prožili. Třeba právě ty letošní Vánoce.

icon
Steller (12 ratings) Expedition Travel Advisor, Inc. Photo & Video, Travel Zdarma Stáhnout aplikaci

 

Layout

V aplikaci Layout můžete vytvářet koláže a to jednoduše, rychle a zadarmo. Najdete zde několik šablon, které pojmou až 9 fotek. Vše funguje naprosto jednoduše, kdy si jen vyberete fotky a šablonu.

icon
Layout from Instagram (403 ratings) Instagram, Inc. Photo & Video Zdarma Stáhnout aplikaci

 

Fuzel Collage

Jednoduchá aplikace Fuzel Collage vám pomůže vytvořit si ze svých fotografií zajímavé koláže, poskytuje ale více funkcí než jednoduchý Layout.

icon
( ratings) Stáhnout aplikaci

 

Retrica

Aplikace Retrica poskytuje při fotografování živý náhled na scénu s již aplikovaným filtrem. Umí pořizovat vide i GIFy, poskytuje tvorbu koláží a základní úpravu vašeho záznamu.

icon
Retrica-Original Filter Camera (960 ratings) Retrica, Inc. Photo & Video, Lifestyle Zdarma Stáhnout aplikaci

 

B612

Selfie kdykoli a kdekoli – to je heslo této aplikace, která je nutností pro všechny selfie maniaky.

icon
B612 - Beauty & Filter Camera (110 ratings) SNOW INC. Photo & Video Zdarma Stáhnout aplikaci