Zachyťte nezapomenutelné zážitky s aplikacemi z App Store

app store

Vánoce mají nezaměnitelnou atmosféru. Chcete-li si ji připomínat i po celý rok, zaznamenejte ji za pomoci četných aplikací z App Store.

foto

 

Seznam aplikací z kolekce „Capture Unforgettable Momenst“ z App Store:

 

PicsArt

Aplikace PicsArt umí vaše fotografie přetvořit do uměleckého díla. Nebo se o to alespoň pokusí. Minimálně však vaše fotografie značně obzvláštní, protože jim vyjma zajímavých filtrů můžete přidat i kliparty a různé samolepky.

[appstore id=“587366035″ store=“CZ“ style=“infobox“]

 

Enlight

Elight je pokročilý editační nástroj pro vaše fotografie, který umí i další zajímavé kousky, za pomoci nichž je výsledkem i něco jiného než jen fotografie (malba, skica atd.). Daní za množství funkcí je ale počáteční nepřehlednost titulu.

[appstore id=“930026670″ store=“CZ“ style=“infobox“]

 

Uptown & Co.

Aplikace Uptown & Co. Umí upravit vaše fotografie a následně jim vtisknout váš vodoznak. To je pak stěží někdo z internetu zkopíruje a bude vydávat za své, nebo je použije bez vašeho souhlasu.

[appstore id=“982936366″ store=“CZ“ style=“infobox“]

 

Instagram

Instagram je nejpopulárnější a nejrozšířenější sociální sítí zabývající se fotografiemi a krátkými videi. Více o ní si můžete přečíst v našich článcích.

[appstore id=“389801252″ store=“CZ“ style=“infobox“]

 

Shift

Barvičky, barvičky a do třetice barvičky – Shift je hlavně o filtrech a jejich kombinacích. K tomu přihazuje i nějakou tu texturu či odlesk. Jeho hlavní síla je v možnosti jemného určení intenzity.

[appstore id=“939767518″ store=“CZ“ style=“infobox“]

 

Quik

Vezměte svá videa a fotografie, přidejte jim vámi oblíbenou hudbu, připište nějaký text a vytvořte poutavé video plné krásných vzpomínek třeba zrovna na vaše Vánoce.

[appstore id=“694164275″ store=“CZ“ style=“infobox“]

 

Animoto

Animoto je další z řady aplikací, která dokáže z vašich fotografií a videozáznamů vytvořit poutavý příběh v podobě krátkého videa.

[appstore id=“459248037″ store=“CZ“ style=“infobox“]

 

Upshot

Pomocí aplikace Upshot natočíte nějaký videozáznam, sestříháte jej, přidáte mu text, zvukový podkres a klidně i komentář. Samozřejmostí jsou četné filtry.

[appstore id=“1018148249″ store=“CZ“ style=“infobox“]

 

PhotoTap

Aplikace PhotoTap je nejintuitivnějším fotografickým editorem na platformě iOS. To tedy alespoň hlásají její vývojáři. Je ale fakt, že implementace filtrů, základní úprava i různé efekty přidáváte snímkům tou nejjednodušší možnou formou. Inu vyzkoušejte sami, aplikace je zdarma.

[appstore id=“1128513432″ store=“CZ“ style=“infobox“]

 

Flipagram

I Flipagram dokáže to, co Quik, jen obsahuje i mikrosociální síť, na které můžete své výtvory sdílet a naopak sledovat ty od ostatních uživatelů.

[appstore id=“512727332″ store=“CZ“ style=“infobox“]

 

Hyperlapse

Hyperlapse je kombinací inteligentní stabilizace s časosběrným videem. Používá data o pohybu z gyroskopu a akcelerometru, které jsou zabudováné v iPhonu, k extrakci dat pro inteligentní stabilizaci.

[appstore id=“740146917″ store=“CZ“ style=“infobox“]

 

Retype

Vytvářejte plakáty, poutače, pozvánky, novoroční PF a cokoli jiného vás napadne v aplikaci Retype – a to nesmírně jednoduše a efektivně.

[appstore id=“977582894″ store=“CZ“ style=“infobox“]

 

Afterlight

Tahle nenápadná aplikace od vývojářského dua Simon Filip & Sangmook Lee může na první dojem vypadat jako řada ostatních titulů. Díky výtečné práci Simona, který vytvořil 27 unikátních filtrů, Sangmookova programátorského umění, a faktu, že při navrhování tvůrci spolupracovali se světovými iPhone fotografy, ji posouvá mimo kategorii „jedna z mnoha“. A může za to především funkce editace vlastních filtrů.

[appstore id=“573116090″ store=“CZ“ style=“infobox“]

 

MocaDeco

Aplikace MocaDeco umí vašim fotografiím přidat různé grafické prvky, obsahuje více jak 100 fontů a více jak 500 artworků. Rozhraní fotoaparátu navíc poskytuje pokročilé funkce.

[appstore id=“834163162″ store=“CZ“ style=“infobox“]

 

Steller

Sociální síť Steller se nesoustředí jen na fotografie, ale můžete v ní sdílet své příběhy poskládané i z videí a textu. K tomu vám poskytne četné tematické rozhraní, aby přesně vystihlo, co jste prožili. Třeba právě ty letošní Vánoce.

[appstore id=“785128002″ store=“CZ“ style=“infobox“]

 

Layout

V aplikaci Layout můžete vytvářet koláže a to jednoduše, rychle a zadarmo. Najdete zde několik šablon, které pojmou až 9 fotek. Vše funguje naprosto jednoduše, kdy si jen vyberete fotky a šablonu.

[appstore id=“967351793″ store=“CZ“ style=“infobox“]

 

Fuzel Collage

Jednoduchá aplikace Fuzel Collage vám pomůže vytvořit si ze svých fotografií zajímavé koláže, poskytuje ale více funkcí než jednoduchý Layout.

[appstore id=“735929423″ store=“CZ“ style=“infobox“]

 

Retrica

Aplikace Retrica poskytuje při fotografování živý náhled na scénu s již aplikovaným filtrem. Umí pořizovat vide i GIFy, poskytuje tvorbu koláží a základní úpravu vašeho záznamu.

[appstore id=“577423493″ store=“CZ“ style=“infobox“]

 

B612

Selfie kdykoli a kdekoli – to je heslo této aplikace, která je nutností pro všechny selfie maniaky.

[appstore id=“904209370″ store=“CZ“ style=“infobox“]