Zachyťte nezapomenutelné zážitky s aplikacemi z App Store

app store


Vánoce mají nezaměnitelnou atmosféru. Chcete-li si ji připomínat i po celý rok, zaznamenejte ji za pomoci četných aplikací z App Store.

foto

 

Seznam aplikací z kolekce „Capture Unforgettable Momenst“ z App Store:

 

PicsArt

Aplikace PicsArt umí vaše fotografie přetvořit do uměleckého díla. Nebo se o to alespoň pokusí. Minimálně však vaše fotografie značně obzvláštní, protože jim vyjma zajímavých filtrů můžete přidat i kliparty a různé samolepky.

icon
PicsArt Photo Editor + Collage (2434 ratings) PicsArt, Inc. Photo & Video, Social Networking Zdarma Stáhnout aplikaci

 

Enlight

Elight je pokročilý editační nástroj pro vaše fotografie, který umí i další zajímavé kousky, za pomoci nichž je výsledkem i něco jiného než jen fotografie (malba, skica atd.). Daní za množství funkcí je ale počáteční nepřehlednost titulu.

icon
( ratings) Stáhnout aplikaci

 

Uptown & Co.

Aplikace Uptown & Co. Umí upravit vaše fotografie a následně jim vtisknout váš vodoznak. To je pak stěží někdo z internetu zkopíruje a bude vydávat za své, nebo je použije bez vašeho souhlasu.

icon
Uptown & Co. ( ratings) RoadRocks Photo & Video, Utilities 49 CZK Stáhnout aplikaci

 

Instagram

Instagram je nejpopulárnější a nejrozšířenější sociální sítí zabývající se fotografiemi a krátkými videi. Více o ní si můžete přečíst v našich článcích.

icon
Instagram (201623 ratings) Instagram, Inc. Photo & Video, Social Networking Zdarma Stáhnout aplikaci

 

Shift

Barvičky, barvičky a do třetice barvičky – Shift je hlavně o filtrech a jejich kombinacích. K tomu přihazuje i nějakou tu texturu či odlesk. Jeho hlavní síla je v možnosti jemného určení intenzity.

icon
( ratings) Stáhnout aplikaci

 

Quik

Vezměte svá videa a fotografie, přidejte jim vámi oblíbenou hudbu, připište nějaký text a vytvořte poutavé video plné krásných vzpomínek třeba zrovna na vaše Vánoce.

icon
Quik - GoPro Video Editor (3608 ratings) GoPro, Inc. Photo & Video, Travel Zdarma Stáhnout aplikaci

 

Animoto

Animoto je další z řady aplikací, která dokáže z vašich fotografií a videozáznamů vytvořit poutavý příběh v podobě krátkého videa.

icon
Slideshow Creator (66 ratings) Animoto Inc. Photo & Video, Lifestyle Zdarma Stáhnout aplikaci

 

Upshot

Pomocí aplikace Upshot natočíte nějaký videozáznam, sestříháte jej, přidáte mu text, zvukový podkres a klidně i komentář. Samozřejmostí jsou četné filtry.

icon
( ratings) Stáhnout aplikaci

 

PhotoTap

Aplikace PhotoTap je nejintuitivnějším fotografickým editorem na platformě iOS. To tedy alespoň hlásají její vývojáři. Je ale fakt, že implementace filtrů, základní úprava i různé efekty přidáváte snímkům tou nejjednodušší možnou formou. Inu vyzkoušejte sami, aplikace je zdarma.

icon
PhotoMap - Photo Editor ( ratings) Woodsign Photo & Video, Entertainment Zdarma Stáhnout aplikaci

 

Flipagram

I Flipagram dokáže to, co Quik, jen obsahuje i mikrosociální síť, na které můžete své výtvory sdílet a naopak sledovat ty od ostatních uživatelů.

icon
( ratings) Stáhnout aplikaci

 

Hyperlapse

Hyperlapse je kombinací inteligentní stabilizace s časosběrným videem. Používá data o pohybu z gyroskopu a akcelerometru, které jsou zabudováné v iPhonu, k extrakci dat pro inteligentní stabilizaci.

icon
Hyperlapse from Instagram (51 ratings) Instagram, Inc. Photo & Video, Social Networking Zdarma Stáhnout aplikaci

 

Retype

Vytvářejte plakáty, poutače, pozvánky, novoroční PF a cokoli jiného vás napadne v aplikaci Retype – a to nesmírně jednoduše a efektivně.

icon
( ratings) Stáhnout aplikaci

 

Afterlight

Tahle nenápadná aplikace od vývojářského dua Simon Filip & Sangmook Lee může na první dojem vypadat jako řada ostatních titulů. Díky výtečné práci Simona, který vytvořil 27 unikátních filtrů, Sangmookova programátorského umění, a faktu, že při navrhování tvůrci spolupracovali se světovými iPhone fotografy, ji posouvá mimo kategorii „jedna z mnoha“. A může za to především funkce editace vlastních filtrů.

icon
( ratings) Stáhnout aplikaci

 

MocaDeco

Aplikace MocaDeco umí vašim fotografiím přidat různé grafické prvky, obsahuje více jak 100 fontů a více jak 500 artworků. Rozhraní fotoaparátu navíc poskytuje pokročilé funkce.

icon
MocaDeco - Be Creative (13 ratings) Seohyeon Lee Photo & Video, Lifestyle Zdarma Stáhnout aplikaci

 

Steller

Sociální síť Steller se nesoustředí jen na fotografie, ale můžete v ní sdílet své příběhy poskládané i z videí a textu. K tomu vám poskytne četné tematické rozhraní, aby přesně vystihlo, co jste prožili. Třeba právě ty letošní Vánoce.

icon
Steller (16 ratings) Expedition Travel Advisor, Inc. Photo & Video, Travel Zdarma Stáhnout aplikaci

 

Layout

V aplikaci Layout můžete vytvářet koláže a to jednoduše, rychle a zadarmo. Najdete zde několik šablon, které pojmou až 9 fotek. Vše funguje naprosto jednoduše, kdy si jen vyberete fotky a šablonu.

icon
Layout from Instagram (455 ratings) Instagram, Inc. Photo & Video Zdarma Stáhnout aplikaci

 

Fuzel Collage

Jednoduchá aplikace Fuzel Collage vám pomůže vytvořit si ze svých fotografií zajímavé koláže, poskytuje ale více funkcí než jednoduchý Layout.

icon
Fuzel Collage (34 ratings) Not A Basement Studio JSC Photo & Video, Entertainment Zdarma Stáhnout aplikaci

 

Retrica

Aplikace Retrica poskytuje při fotografování živý náhled na scénu s již aplikovaným filtrem. Umí pořizovat vide i GIFy, poskytuje tvorbu koláží a základní úpravu vašeho záznamu.

icon
Retrica-Original Filter Camera (1214 ratings) Retrica, Inc. Photo & Video, Lifestyle Zdarma Stáhnout aplikaci

 

B612

Selfie kdykoli a kdekoli – to je heslo této aplikace, která je nutností pro všechny selfie maniaky.

icon
B612 - Beauty & Filter Camera (103 ratings) SNOW INC. Photo & Video Zdarma Stáhnout aplikaci